Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "M jak miłość". Smutny komunikat produkcji: "Żegnamy naszego serdecznego przyjaciela"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.04.2024 13:41

"M jak miłość". Smutny komunikat produkcji: "Żegnamy naszego serdecznego przyjaciela"

M jak miłość
fot. KAPiF

W ofercie programowej Telewizji Polskiej nie ma bardziej popularnego serialu od "M jak miłość". Widzowie zżyli się z bohaterami, a także ich aktorskimi odtwórcami. Teraz nastał smutny czas pożegnania. Produkcja zamieściła przeraźliwie smutny post w mediach społecznościowych.

"M jak miłość" serialowym hitem TVP

Serial zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w listopadzie 2000 roku. Od razu zaskarbił sobie serca widzów, a jego popularność trwa do dziś. Na ekranie mogliśmy obserwować rozwój karier gwiazd takich jak m.in.: Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Koroniewska czy Kacper Kuszewski.

Weterani "M jak miłość" przez ponad dwie dekady na ekranach obserwowali losy m.in.: Kasi Cichopek, Teresy Lipowskiej czy bliźniaków, Marcina i Rafała Mroczków. Obecnie serial zbliża się wielkimi krokami do 2000. odcinka. Widzowie wspólnie z bohaterami śmiali się, wzruszali, a także przeżywali bolesne żałoby.

Produkcja nie raz musiała pożegnać członka obsady. Teraz w mediach społecznościowych zamieszczono kolejny smutny post. Fani zżyli się z postacią zmarłego aktora. Nastał jednak czas pożegnania. Szczegóły poniżej.

Śmierć proboszcza w "M jak Miłość". Barbara w żałobie. Tak smutnych scen dawno nie było Alkohol, kłamstwa i zdrady. Gwiazda "M jak miłość" przeżyła koszmar w małżeństwie. O wszystkim opowiedziała

Produkcja "M jak miłość" żegna przyjaciela. Poruszający wpis

Widzowie "M jak miłość" w ostatnim czasie musieli pożegnać kilku popularnych bohaterów. W 2022 roku pożegnaliśmy Emiliana Kamińskiego, który w serialu wcielał się w rolę Wojciecha Marszałka, ojca Madzi (Anna Mucha). W następnym roku odszedł Andrzej Precigs, czyli Zbigniew Filarski, ojciec Kingi (Kasia Cichopek).

W listopadzie 2023 roku fani polskiego serialu pogrążyli się w kolejnej rozpaczy. Dzieci Macieja Damięckiego przekazały wiadomość o śmierci ojca. Aktor wcielał się w rolę proboszcza w Lipnicy. Teraz w mediach społecznościowych pojawił się pożegnalny wpis na jego cześć.

W dzisiejszym odcinku żegnamy naszego serdecznego przyjaciela. Był z nami od samego początku i na zawsze pozostanie w naszych sercach - przekazano.

Jak bohaterowie dowiedzą się o śmierci księdza? Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) otrzyma po nim wyjątkową pamiątkę.

Jak "M jak miłość" pokaże odejście aktora? Nie zabraknie wzruszeń

Maciej Damięcki odszedł 17 listopada 2023 roku w wieku 79 lat, jednak widzowie "M jak miłość" mogli liczyć jeszcze na wzmianki o jego postaci. Niestety produkcja musiała pożegnać się także z proboszczem.

W 1801. odcinku bohaterowie dowiedzą się o jego śmierci. Wiadomość będzie największym ciosem dla Barbary i Marysi, które dorastały z kapłanem. Seniorka rodu Mostowiaków otrzyma po zmarłym wyjątkową pamiątkę w postaci modlitewnika.

Nie warto skazywać się na samotność ze strachu, lęku... Życie jest takie kruche i tak szybko mija, że może warto czasem zaryzykować? Nawet ze świadomością, że tym razem może znów się nie udać - powie po pogrzebie przyjaciela.

Na ekranie nie zabraknie wzruszeń. Emisja odcinka już w poniedziałek, 29 kwietnia, o godzinie 20:55 w TVP2.

M jak miłość, fot. Kadr z:
Produkcja żegna aktorka “M jak miłość”, fot. Kadr z:"M jak miłość", TVP
M jak miłość, fot. Kadr z:
Produkcja żegna aktorka “M jak miłość”, fot. Kadr z:"M jak miłość", TVP