Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > TYLKO U NAS: TVP na sylwestra ściągnęła gwiazdę Polsatu! To będzie największe zaskoczenie wieczoru
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 14.12.2023 16:50

TYLKO U NAS: TVP na sylwestra ściągnęła gwiazdę Polsatu! To będzie największe zaskoczenie wieczoru

Sylwester 2023, fot. AKPA
Sylwester 2023, fot. AKPA

TVP na sylwestra 2023 ściągnęła… gwiazdę produkcji Polsatu! Na scenie w Zakopanem zaśpiewa swój nowy przebój. Ujawniamy, o kogo chodzi.

Sylwester 2023 w TVP. Kto wystąpi? Gdzie się odbędzie?

TVP dopina ostatnie szczegóły przed sylwestrem. Już oficjalnie wiadomo, że koncert odbędzie się w Zakopanem, gdzie jak co roku zaśpiewa plejada gwiazd. W środę 13 grudnia ruszyła budowa sceny na Równi Krupowej.

Wiadomo już, że w tym roku reżyserem widowiska nie będzie Maciej Dobrowolski, ale wyreżyseruje je Tomasz Motyl. Ostatnio pracował przy świątecznym koncercie Edyty Górniak czy show TVP2 „Rytmy Dwójki”. 

Na liście artystów, których w tym roku zobaczymy w sercu polskich gór, są m.in. Edyta Górniak, Blanka, Justyna Steczkowska i Maryla Rodowicz.

Królowa estrady i gwiazda hitu “Małgośka” niedawno wyznała, że umowę z TVP podpisała jeszcze na początku roku. Jej obecność w wydarzeniu gwarantuje skok oglądalności, bo przecież królowa sylwestra jest tylko jedna.

Świat Gwiazd dowiedział się, kogo jeszcze zobaczymy w Zakopanem.

Sylwester TVP 2023. Pojawiły się doniesienia z Zakopanego. Urzędnicy mówią o organizacji koncertu Joanna Krupa z trzecim programem w 2024 roku! Tym razem podbija Amerykę

Kiedy TVP ogłosi pełną listę gwiazd sylwestra 2023?

19 grudnia odbędzie się konferencja prasowa z udziałem artystów, którzy powitają 2024 rok razem z widzami telewizji publicznej. Tradycyjnie nie zabraknie emocji. Pojawi się zagraniczna gwiazda, a show poprowadzą flagowi prezenterzy stacji. Wystąpią Tomasz Kammel, Olek Sikora i Ida Nowakowska.

Teraz okazuje się, że o jak najwyższą oglądalności zawalczy także gwiazda, która od lat utożsamiana jest z wydarzeniami organizowanymi przez telewizję Polsat.

Gwiazda Polsatu zaśpiewa na sylwestrze 2023 w TVP

Światu Gwiazd udało się ustalić, że TVP podpisała niedawno kontrakt z Joanną Liszowską. Nie będzie to pierwszy raz, gdy aktorka zaśpiewa podczas sylwestrowego koncertu. W poprzednich latach miała okazję sprawdzić się w tej roli w Polsacie.

Umowa z Joanną jest już podpisana. W Zakopanem zaśpiewa swój nowy singiel “Zatańcz ze mną” i gorąco powita widzów. To niejedyna niespodzianka, jaką TVP przygotowała na pożegnanie starego i powitanie nowego roku – mówi Światu Gwiazd osoba z TVP.

Na co dzień Joannę można oglądać w hitowym serialu Polsatu “Przyjaciółki”. Gwiazda prowadzi też okolicznościowe imprezy stacji. Kto wie, być może jej przejście do TVP jest zapowiedzią większego transferu…

Joanna Liszowska, fot. KAPIF
Joanna Liszowska, fot. KAPIF
Joanna Liszowska, fot. KAPIF
Joanna Liszowska, fot. KAPIF