Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Sylwester w Polsacie 2023. Obok polskich wykonawców zagraniczna gwiazda! Stacja przyćmi konkurencję
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.12.2023 18:38

Sylwester w Polsacie 2023. Obok polskich wykonawców zagraniczna gwiazda! Stacja przyćmi konkurencję

Sylwester Polsatu
Kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu, fot. KAPiF; AKPA

Sylwester Polsatu w zeszłym roku był wielką konkurencją dla sylwestrowego koncertu TVP. Czy i tym razem przyciągnie miliony widzów? Ta zagraniczna gwiazda może zdecydować o wszystkim. Kto jeszcze wystąpi?

Sylwester w Polsacie: Sylwestrowa Moc Przebojów 2023/2024

Polsat od lat 31 grudnia organizuje koncert „Sylwestrowa Moc Przebojów”. Co roku stacja konkuruje z Telewizją Polską na liczbę gwiazd i bardziej znane nazwiska na scenie. Wydarzenie można oczywiście oglądać przed telewizorem lub wziąć w nim udział na żywo. Gdzie w tym roku odbędzie się Sylwester Polsatu? To może być pewne zaskoczenie.

Biuro prasowe Polsatu potwierdziło, że w 2023 Sylwestrowa Moc Przebojów wraca do Chorzowa. Artyści nie wystąpią jednak na Stadionie Śląskim. W Parku Śląskim powoli ruszają przygotowania do budowy specjalnej sceny. Podobnie było zresztą, kiedy impreza odbyła się w Katowicach, dokładnie na placu przed słynnym Spodkiem.

Teraz jednak pojawiły się pierwsze przecieki, dotyczące listy gwiazd, jakie wystąpią na Polsacie. Te nazwiska przyciągną wielu widzów, poniżej szczegóły.

Katarzyna Skrzynecka WRACA do Polsatu. A razem z nią... Piotr Gąsowski! Wypłynęły szczegóły Zamieszanie wokół sylwestra w TVP. A jednak tutaj odbędzie się show. "To pewna wiadomość"

Trwają przygotowania do Sylwestra 2023 w Polsacie: ujawniono szczegóły

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022/2023 przyciągnęła przed telewizory aż cztery miliony widzów. Stało się tak dzięki takim artystom, jak Maryla Rodowicz, Doda, Cleo, Ralph Kaminski czy Beata Kozidrak. Zagraniczną gwiazdą okazał się Patrick Kelly z grupy Kelly Family. Kogo Polsat zaprosił w tym roku? Do pierwszych nazwisk dotarł portal ShowNews.

Trwa bookowanie artystów, prawdopodobnie poza wykonawcami z Polski ponownie uda się ściągnąć kogoś z zagranicy – mówi informator serwisu.

Teraz wiadomo już, kim może być wspomniana gwiazda z zagranicy. Czy zakasuje konkurencję? Szczegóły poniżej.

Sylwester Polsatu 2023: kto wystąpi? Lista gwiazd

Choć do imprezy pozostały niecałe trzy tygodnie, stacja pilnie strzeże swoich tajemnic. Mimo to w mediach pojawiły się doniesienia, że w Sylwestrze Polsatu potwierdzili już swój udział Golec uOrkiestra, Majka Jeżowska czy zespół Feel. To jednak dopiero początek listy.

Dogadywana jest Doda i Lady Pank – donosi ShowNews.

Według portalu zagraniczna gwiazda, którą na Sylwestra zaprosił Polsat, to Mateo Bocelli, słynny syn jeszcze bardziej kultowego śpiewaka Andrei Bocellego. Poza nim wymieniane są też takie nazwiska jak Kayah, Smolasty, Tribbs, Dawid Kwiatkowski.

Sylwester Polsatu
Maryla Rodowicz, Sylwester Polsatu 2022/2023, fot. KAPiF
Sylwester Polsatu
Beata Kozidrak, Sylwester Polsatu 2022/2023, fot. KAPiF
Sylwester Polsatu
Doda, Sylwester Polsatu 2022/2023, fot. KAPiF
Sylwester Polsatu
Cleo, Sylwester Polsatu 2022/2023, fot. KAPiF
Sylwester Polsatu
Ralph Kaminski, Sylwester Polsatu 2022/2023, fot. KAPiF
Sylwester Polsatu
Sylwester Polsatu 2022/2023, fot. AKPA

Źródło: ShowNews, Part