Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Kajra i Sławomir wylecieli z TVP. Artystka szczerze przyznała, co myśli o ich następcy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.05.2024 20:25

Kajra i Sławomir wylecieli z TVP. Artystka szczerze przyznała, co myśli o ich następcy

Kajra, Sławomir
fot. KAPiF

Kajra i Sławomir Zapała właśnie dołączyli do grona osób zwolnionych z TVP. Żona piosenkarza bardzo szczerze wyznała, co sądzi o gwiazdorze, który ich zastąpi.

Kajra i Sławomir stracili pracę w TVP. Zastąpi ich dawny gwiazdor stacji

Sławomir Zapała i jego żona Magdalena “Kajra” Kajrowicz odnoszą sukcesy nie tylko w branży muzycznej. Oboje są absolwentami Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i regularnie pojawiają się w filmach i serialach. Jako para prywatnie i zawodowo występują też w telewizji. W 2022 roku, kiedy Telewizja Polska zdecydowała się reaktywować muzyczny teleturniej “Tak to leciało!”, zostali jego prowadzącymi.

Jednak po zmianie władz w TVP łatwiej wyliczyć te osoby, które zachowały pracę niż te, które ją straciły. Do tego grona właśnie dołączyli Sławomir i jego żona. Finał 13. serii “Tak to leciało!”, który wyemitowano 28 kwietnia, to ostatni odcinek z muzycznym duetem. W kolejnym sezonie zobaczymy w programie nowego prowadzącego.

Media donoszą, że nowym prowadzącym teleturnieju został Kacper Kuszewski, czyli dawny gwiazdor serialu “M jak miłość”. Teraz wrócił do stacji, która przyniosła mu popularność, jednak na razie w roli prezentera. Odcinki z jego udziałem będziemy mogli oglądać od jesieni. A jak zwolniony duet zareagował na utratę pracy? Kajrowicz odpowiedziała bardzo szczerze, szczegóły poniżej.

Kacper Kuszewski poprowadzi hit TVP. Zastąpi gwiazdora stacji Uwielbiana gwiazda w "PnŚ". Niespodzianka dla widzów

Magdalena "Kajra" Kajrowicz ujawnia kulisy zwolnienia z TVP

Magdalena Kajrowicz udzieliła wywiadu portalowi Plotek. Jej odpowiedź może bardzo zaskoczyć fanów programu “Tak to leciało!”. Okazuje się bowiem, że choć finałowy odcinek teleturnieju wyemitowano zaledwie kilka tygodni temu, ona i Sławomir na planie pojawili się ostatnio… ponad rok temu!

My swoją przygodę z programem "Tak to leciało" zakończyliśmy w kwietniu 2023 roku, nagraliśmy wówczas dwie serie, które były, są pokazywane z dużym opóźnieniem. Bardzo się cieszymy z dużej oglądalności i popularności programu, za którą drodzy widzowie bardzo dziękujemy – zapewniła piosenkarka.

Żona Zapały podkreśliła też, że nie jest zaskoczona obecną sytuacją. A co sądzi o Kuszewskim, który ich zastąpi? I czym w takim razie zajmują się obecnie ze Sławomirem?

Co żona Sławomira sądzi o Kacprze Kuszewskim?

Kajrowicz podkreśliła w wywiadzie, że nie jest oburzona tym, co się stało, nie myśli też na razie o pracy w telewizji. Całą uwagę poświęcają z mężem koncertom oraz nagraniom do całkiem nowej płyty.

My od ponad roku jesteśmy już w zupełnie innych muzycznych rejonach i tematach, włącznie z tym że nasz album "Sławomir. The Greatest Hits" okrył się diamentem, a kolejny jest w trakcie nagrywania. Efekty naszych działań i nieszablonowa twórczość muzyczna Sławomira – już za chwilę ujrzy światło dzienne – cieszyła się artystka.

Magdalena zapewniła też, że popiera wybór Kacpra Kuszewskiego. Uważa, że produkcja TVP podjęła bardzo dobrą decyzję i życzyła powodzenia swojemu następcy.

A jeżeli chodzi o prowadzącego, to wybór Kacpra Kuszewskiego jest bardzo dobrym wyborem produkcji. Ma wspaniałe obycie sceniczne i muzyczne, będzie bardzo dobrym wsparciem dla uczestników, którzy są gwiazdami tego formatu. Życzymy Kacprowi i całej fenomenalnej produkcji doskonałej zabawy, radości z pracy i spotkań z niezwykłymi uczestnikami – bo to jest magią tego programu. I oczywiście dużej oglądalności! – ogłosiła Kajra.

Spodziewaliście się aż takiej życzliwości?

Kajra, Sławomir, Kacper Kuszewski, Tak to leciało, komentarz o zastępstwieKajra, Sławomir, Kacper Kuszewski, Tak to leciało, komentarz o zastępstwie

Źródło: Plotek