Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Śmierć w "M jak miłość". Widzowie żegnają się z jedną z głównych postaci
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.05.2023 11:20

Śmierć w "M jak miłość". Widzowie żegnają się z jedną z głównych postaci

M jak miłość
Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP

Widzowie "M jak miłość" będą musieli pożegnać się z serialem na kilka najbliższych miesięcy. Produkcja TVP po wakacjach nie wróci jednak z radosnymi odcinkami. Już na początku nowego sezonu bohaterowie dowiedzą się o nagłej śmierci jednej z głównych postaci.

Widzowie już niebawem zmierzą się ze wzruszającym pożegnaniem. Nagła śmierć będzie wiadomością, której nikt z bohaterów się nie spodziewał.

"M jak miłość" pożegna jednego z głównych bohaterów

W 1736. odcinku usłyszymy zrozpaczony głos Krysi (Hanna Mikuć), która w rozmowie telefonicznej przekaże Marysi (Małgorzata Pieńkowska) wiadomość o śmierci Wojtka Marszałka (Emilian Kamiński). 

Scenarzyści musieli podjąć takie kroki w jego wątku z powodu śmierci aktora, do której doszło w ubiegłym roku. W powakacyjnych odcinkach bohaterowie dowiedzą się o nagłym odejściu mężczyzny. Wzruszające sceny mogą sprawić, że nawet widzowie uronią łzy.

Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek sama na gali wręczenia nagród, musiała wytłumaczyć Kurzajewskiego

Marysia nie będzie wiedziała, jak przekazać wiadomość Magdzie

Na początku tylko Marysia będzie poinformowana o nagłym zdarzeniu. Krysia wraz z Marszałkiem wyjechała bowiem do sanatorium i to właśnie tam doszło do śmierci mężczyzny. Załamana seniorka nie będzie w stanie przekazać tragicznych wieści pozostałym członkom rodziny, w tym Magdzie (Anna Mucha).

Nie wiadomo, jak zareaguje na tak wstrząsająca wiadomość. Jeszcze niedawno widzieliśmy przecież, jak przyszła po poradę w sprawie małżeńskiego kryzysu do ukochanego ojca.

Kolejny cios w życiu Magdy

Jeszcze w odcinkach przed wakacjami widzowie mogli zobaczyć prawdziwe dramaty w małżeństwie Budzyńskich. To właśnie u Marszałka Magda mogła znaleźć pocieszenie i wysłuchać porad. Teraz jednak czeka ją niewyobrażalny cios.

Emilian Kamiński był ważnym członkiem obsady "M jak miłość" także dla pozostałych gwiazd. Sceny wspominające po raz ostatni jego postać z pewnością wywołają wzruszenie w widzach. Serial powróci z nowymi odcinkami już jesienią.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Se