Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dawid Kwiatkowski odchodzi z "The Voice Kids", wydał oświadczenie. "Misja się zakończyła"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.05.2023 19:14

Dawid Kwiatkowski odchodzi z "The Voice Kids", wydał oświadczenie. "Misja się zakończyła"

The Voice Kids
fot. KAPiF

Muzyczny program TVP2 cieszył się ogromną popularności ze względu na utalentowane dzieciaki oraz gwiazdy w składzie: Dawid Kwiatkowski, Cleo oraz Tomson i Baron. Teraz okazuje się, że w następnym sezonie nie zobaczymy jednego z trenerów.

W mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie od Dawida Kwiatkowskiego, który zapowiedział koniec swojej przygody z "The Voice Kids". Piosenkarz od samego początku brał udział w telewizyjnym show.

Dawid Kwiatkowski żegna się z "The Voice Kids"

Artysta opublikował post, w którym ujawnił internautom, że nie zasiądzie już na fotelu trenerskim w kolejnej odsłonie muzycznego programu. Po sześciu edycjach zakończył wyjątkową przygodę.

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi „Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła” — wyznał.

Prawdziwy powód nieobecności księżnej Meghan na koronacji Karola III. Ekspertka ujawnia: "Nie jest mile widziana"

Ostatni sezon z jego udziałem miał być wyjątkowy

Dawid Kwiatkowski już podczas Przesłuchań w Ciemno czuł, że jego "emerytura" zbliża się wielkimi krokami. Do końca jednak chciał pomóc dzieciakom spełnić ich marzenie.

Kiedy w zeszłym roku usiadłem na tym nieziemsko wygodnym fotelu w pierwszy dzień przesłuchań w ciemno, czułem już, że robię to ostatni raz. Pamiętam, jak we wrześniu zaczęły się bitwy i kompletując tria, powiedziałem do siebie „stary, zrób to dobrze, robisz to ostatni raz i mają być to bitwy fenomenalne”. Takie były — przyznał.

To jego podopieczna skradła serca widzów

W pożegnalnym poście Dawid Kwiatkowski podziękował pozostałym jurorom oraz produkcji. Podkreślił talent dzieci, z którymi miał okazję współpracować. Przypomnijmy, że szóstą edycję "The Voice Kids" zwyciężyła właśnie jego podopieczna. Teraz gwiazdor szykuje się do kolejnych wyzwań.

Łezka spadła właśnie na spodnie, więc to znak, by dodać ten post i wyruszyć po nowe — podsumował.

Zobacz zdjęcia:

KAPIF_K1065147F.jpg
fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski (21).jpg
fot. KAPiF