Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > W środku nocy pojawił się komunikat z programu "Nasz nowy dom". Widzowie: "Co wy wypisujecie?!"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 31.05.2023 09:20

W środku nocy pojawił się komunikat z programu "Nasz nowy dom". Widzowie: "Co wy wypisujecie?!"

Katarzyna Dowbor
KAPiF

Rozstanie Katarzyny Dowbor z “Naszym nowym domem” wciąż budzi ogromne emocje. W mediach społecznościowych programu pojawił się post z oficjalnym pożegnaniem gwiazdy, który wzbudził oburzenie wśród fanów.

Trudno powiedzieć, czy Edward Miszczak spodziewał się podobnej reakcji, ale wielbiciele Katarzyny Dowbor wciąż dają mu do zrozumienia, jak bardzo niezadowoleni są z podjętych przez niego decyzji.

Katarzyna Dowbor żegna się z "Naszym nowym domem"

Mijający właśnie miesiąc zdecydowanie stał pod znakiem “Naszego nowego domu”, a w zasadzie Katarzyny Dowbor, która nieoczekiwanie została zwolniona z programu, któremu poświęciła 10 lat ciężkiej pracy.

Decyzją Edwarda Miszczaka dziennikarka została zastąpiona przez Elżbietę Romanowską. Fani nie mogli uwierzyć w to, co się dzieje, a sama była już gospodyni show podkreślała w jednym z wywiadów, że poczuła się upokorzona.

Niecodzienne sceny na pogrzebie Kacpra Tekielego. Pojawili się na uroczystości, żeby położyć to na grobie

"Nasz nowy dom" oficjalnie żegna Katarzynę Dowbor

W nocy z wtorku na środę w mediach społecznościowych “Naszego nowego domu” nieoczekiwanie pojawił się komunikat będący oficjalnym pożegnaniem Katarzyny Dowbor. W jego treści podziękowano gwieździe za pracę w show.

- Po 10 latach współpracy, Katarzyna Dowbor żegna się z programem “Nasz Nowy Dom”. Te 10 lat to niemal 300 wyremontowanych domów. Miliony otartych łez, tysiące przywróconych uśmiechów i dużo, dużo dobra. Pani Kasiu! Dziękujemy! - czytamy w treści oświadczenia, które szybko padło krytyką rozwścieczonych fanów.

Fani "Naszego nowego domu" oburzeni

- Co wy wypisujecie?! Kto się żegna?! To chyba wy ją żegnacie! Tylko w jaki sposób? Wstyd! Ja przestaję was oglądać! Żegnam! - czytamy w komentarzu jednej z oburzonych fanek.

Podobnych głosów pojawiło się dużo więcej. Fani zarzucają produkcji, że robi dobrą minę do złej gry. Podkreślają, że bez Katarzyny Dowbor w obsadzie programu, “to już nie będzie to samo”, a wielu z nich bojkotuje również samo show. 

Co ciekawe, Dowbor oficjalnie pożegnano dopiero dwa tygodnie po ogłoszeniu, że nową prowadzącą została Ela Romanowska.

Zobacz zdjęcia: