Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > TVP nawet przed pracownikami ukryła dane nowego prowadzącego "PnŚ". Widzowie właśnie ocenili debiut Roberta Koszuckiego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.08.2023 10:31

TVP nawet przed pracownikami ukryła dane nowego prowadzącego "PnŚ". Widzowie właśnie ocenili debiut Roberta Koszuckiego

Robert Koszucki był ukrywany przez ekipę "Pytania na śniadanie"
Robert Koszucki był ukrywany przez ekipę "Pytania na śniadanie", fot. KAPIF

Dzisiejszy odcinek porannego show “Pytanie na śniadanie” wywołał niemałe zamieszanie wśród telewidzów. W poniedziałkowym wydaniu zadebiutował nowy prowadzący - Robert Koszucki. Niesamowite, jak bardzo strzeżono tajemnicy jego nowej pracy.

Robert Koszucki nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie"!

Od jakiegoś czasu obserwujemy nieustanne zmiany za kulisami kultowym śniadaniówek. Najpierw metamorfozę przeszło “Dzień Dobry TVN”, z którego zwolniono połowę dotychczasowych gospodarzy show, w tym Agnieszkę Woźniak-Starak, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Kalczyńską czy Andrzeja Sołtysika.

Niedługo później poinformowano o przemianach, jakie zajdą w “Pytaniu na śniadanie”. Z kultowym programem Telewizji Polskiej pożegnał się jeden z ulubieńców publiczności - Łukasz Nowicki. Niedawno pojawił się tam Robert Rozmus, a dziś po raz pierwszy zadebiutował nowy prowadzący - Robert Koszucki. Niesamowite, jak bardzo strzeżono tajemnicy jego nagłego pojawienia się na planie produkcji. 

Do rodziny #pytanienasniadanie dołącza Robert Koszucki 🤩
Robercie, bardzo się cieszymy! Witamy na pokładzie! Robert zadebiutuje jutro u boku @opczowska_malgorzata To nasza nowa para prowadzących!

Robert często gościł w naszym studiu więc wierzymy, że będzie czuł się jak w domu 

Przyszli razem na wywiad. Zostali okrzyknięci parą. Natychmiastowa reakcja Smolastego

"Pytanie na śniadanie" ukrywało debiut Roberta Koszuckiego nawet przed prowadzącymi

Aktor wystąpił w poniedziałkowym wydaniu “Pytania na śniadanie”, które poprowadził wraz z dotychczasową partnerką Łukasza Nowickiego - Małgorzatą Opczowską. Debiut gwiazdora był ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich wiernych fanów show. Teraz okazało się, że zaskoczyło to nie tylko telewidzów.

Pod najnowszym postem na profilu śniadaniówki, w którym produkcja powitała nowego gospodarza, głos zabrała Anna Popek. Dziennikarka wyznała, że nawet współprowadzący nie mieli pojęcia o przywitaniu nowego członka swojej pytaniowej rodziny!

Tajemnicę udało się utrzymać do końca - ja też nie wiedziałam. Cieszymy się!

Pytanie na śniadanie instagram.JPG
“Pytanie na śniadanie” powitało Roberta Koszuckiego, fot. Instagram/@pytanienasniadanie

Internauci szczerze o debiucie Roberta Koszuckiego w "Pytaniu na śniadanie"

To jednak nie koniec wrażeń, związanych z dzisiejszym występem aktora na planie śniadaniówki. Na początku wszyscy byli zaskoczeni nagłym pojawieniem się Roberta Koszuckiego na planie “Pytania na śniadanie”, ale później postanowili ocenić, jak gwiazdor spełnia się w swojej owej roli.

Okazało się, że wybór przypadł do gustu telewidzom, którzy natychmiast zasypali aktora i całą produkcję TVP pozytywnymi komentarzami. Wszyscy zgodnie twierdzą, że jest to jeden z najlepszych wyborów, ponieważ Robert Koszucki jest nie tylko świetnym aktorem, ale też bardzo sympatycznym człowiekiem.

  • Super, fajny aktor.
  • Może trochę świeżości Pan wniesie do tego programu.
  • Świetny wybór, klasa. Oglądam i świetnie się Pan Robert odnajduje, zadaje ciekawe pytania, widać że słucha gości, super.
  • Świetnie, Pani Małgosia jest bardzo dobrą prowadzącą więc tutaj dodatkowy bonusik .