Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Tabloid ujawnia zarobki w "Dzień Dobry TVN". Rozenek miała dostawać 50 tysięcy, Woźniak-Starak jeszcze więcej
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.06.2023 09:18

Tabloid ujawnia zarobki w "Dzień Dobry TVN". Rozenek miała dostawać 50 tysięcy, Woźniak-Starak jeszcze więcej

Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak
Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF

Wystąpienia w porannym "Dzień Dobry TVN" dla prowadzących wiązały się nie tylko z prestiżem, ale także pokaźnym wynagrodzeniem. Tabloid ujawnił, ile miesięcznie mogły zgarnąć największe gwiazdy stacji: Małgorzata Rozenk oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Teraz muszą szukać równie atrakcyjnej alternatywy.

"Dzień Dobry TVN" pożegnało aż pięcioro prowadzących

Ostatnie roszady w stacji telewizyjnej sprawiły, że z posadą pożegnali się m.in.: Anna Klaczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek. I o ile los dwóch ostatnich z wymienionych nie zamyka im wystąpień w TVN, pozostali znaleźli się w nieprzyjemnej sytuacji.

Okazuje się, że występy w "Dzień Dobry TVN" wiązały się z dość atrakcyjnym wynagrodzeniem. Największe gwiazdy stacji rocznie mogły zgarnąć niezłą fortunę.

Anna Powierza zaliczyła serię wypadków. Wszystko przez... aktywność fizyczną. "Co w moim życiu poszło nie tak?"

Małgorzata Rozenek mogła liczyć na pokaźną sumę

Gwiazda stosunkowo niedawno dołączyła do obsady "Dzień Dobry TVN" jednak już na starcie wzbudzała ogromne zainteresowanie widzów. Jak donosi "Super Express" popularność prezenterki przekładała się na jej wynagrodzenie.

Małgorzata Rozenek za miesiąc występów w śniadaniówce miała otrzymywać nawet 50 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę niecały rok współpracy, można liczyć prawie półmilionowy przychód, a nie ma to być wcale rekordzistka stacji.

Agnieszka Woźniak-Starak przebiła nawet to

Tabloid ujawnia, że większą stawkę miała przyjąć Agnieszka Woźniak-Starak, która już od dekady współpracuje z TVN. Gwiazda oprócz "Dzień Dobry TVN" ma na swoim koncie kilka innych popularnych programów m.in.: "Ameryka Express", "Na językach", oraz "Big Brother Arena".

Koniec współpracy ze śniadaniówką nie oznacza jednak brak największych gwiazd stacji na jej ekranie. Produkcja już zapowiedziała, że zarówno Małgorzata Rozenek jak i Agnieszka Woźniak-Starak powrócą z własnymi programami.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek (63).jpg
Małgorzata Rozenek po "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek (62).jpg
Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński podczas konferencji "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak (14).jpg
Agnieszka Woźniak-Starak podczas TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak (15).jpg
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga podczas "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF

Źródło: SE