Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Redakcja "Dzień Dobry TVN" wspomina zmarłego dziennikarza. "Nigdy nie zapomnimy"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.03.2023 13:48

Redakcja "Dzień Dobry TVN" wspomina zmarłego dziennikarza. "Nigdy nie zapomnimy"

"Dzień dobry TVN"
fot. KAPiF

Minął rok od śmierci reportera “Dzień dobry TVN”, który według ustaleń policji, zginął zamordowany przez zazdrosnego męża swojej ukochanej. Ekipa programu wspomina zmarłego, nie szczędząc ciepłych słów pod jego adresem. 

Sprawa morderstwa Pawła Kiliańskiego rok temu wstrząsnęła polskimi mediami. Za podejrzanym o zabójstwo wydany został międzynarodowy list gończy. Do tej pory nie udało się ustalić miejsca jego pobytu. 

"Dzień dobry TVN". Ekipa programu pożegnała zmarłego kolegę

“Dzień dobry TVN” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych porannych programów rozrywkowych w Polsce. To zasługa niezwykle sympatycznych prezenterów i doskonale przygotowanej ekipy, która dba o to, by każdy odcinek show był wyjątkowy. 

Niestety, w ubiegłym roku produkcja pożegnała jednego ze swoich reporterów, 29-letniego Pawła Kiliańskiego, który pracował w pomorskiej redakcji formatu. Dziennikarz został zamordowany 27 marca ubiegłego roku. 

Członek ekipy “Dzień dobry TVN” przebywał wraz ze swoją partnerką w Katowicach. Nieoczekiwanie do jego samochodu podszedł mężczyzna, który zadał mu kilkadziesiąt ciosów nożem. Pomimo szybkiej hospitalizacji, nie udało się uratować życia reportera

 

Olga Frycz wdała się w romans z mężem Ilony Ostrowskiej. "To jest dla mnie rzecz haniebna"

Morderstwo z zazdrości?

Według ustaleń policji, podejrzanym o zabójstwo jest mąż partnerki dziennikarza “Dzień dobry TVN”. 32-letnia kobieta odeszła od niego, zabierając dziecko i związała się z Pawłem Kiliańskim. Prawdopodobnie, mężczyzna był śmiertelnie zazdrosny. 

Przez kolegów z programu reporter wspominany był jako prawdziwy profesjonalista i osoba pełna zamiłowania do swojej pracy. — Pamiętam Twoją wielką radość, kiedy Twój pierwszy materiał doczekał się emisji. Wiem, że praca dziennikarza była Twoim marzeniem, które przerodziłeś w pasję. Szybko się uczyłeś, słuchałeś rad i wskazówek. Ujmowała mnie ta Twoja niezwykła ciekawość świata, otwartość na nowe wyzwanie, ufność wobec ludzi, wrażliwość i empatia — pisała o zmarłym producentka TVN Anna Czernecka. 

Sprawca wciąż na wolności

Będziemy go pamiętać jako profesjonalnego, zaangażowanego, ciekawego świata i ludzi dziennikarza. Bardzo nam go brakuje i tęsknimy za nim — napisano na stronie programu “Dzień dobry TVN”. 

Ratownik, który walczył o życie Pawła Kiliańskiego powiedział, że nigdy w swojej karierze nie spotkał się z tak brutalnym morderstwem. Sprawca zabójstwa wciąż przebywa na wolności. Za mężem partnerki dziennikarza został wysłany list gończy. 

Zobacz zdjęcia: 

Projekt bez tytułu.jpg
fot. instagram.com/bartekjederzejak_official

Źródło: dziendobry.tvn.pl