Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > "Dzień Dobry TVN": Ekipa zaskoczyła Agnieszkę Dygant. Wpadli z kamerami, gdy jadła śniadanie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.03.2023 12:01

"Dzień Dobry TVN": Ekipa zaskoczyła Agnieszkę Dygant. Wpadli z kamerami, gdy jadła śniadanie

"Dzień dobry TVN"
"Dzień dobry TVN"/TVN/27.03.2023

Agnieszka Dygant zalała się łzami na widok niespodzianki, jaką przygotowała dla niej ekipa “Dzień dobry TVN”. Aktorka obchodzi dziś swoje 50. urodziny. Nie spodziewała się, że telewizja nawiedzi ją z bukietem kwiatów. 

Gwiazda nie potrafiła ukryć ogromnego wzruszenia, a jednocześnie żartowała, że obchody okrągłej rocznicy urodzin nie są tak straszne, jak mogło jej się to wydawać. 

"Dzień dobry TVN". Urodziny Agnieszki Dygant

“Dzień dobry TVN” nie mogło zapomnieć o wyjątkowych, 50. urodzinach Agnieszki Dygant - aktorki znanej z wielu produkcji TVN-u, jak chociażby “Niania Frania”, czy serii “Listy do M”. Z tej okazji stacja postanowiła zrobić gwieździe wyjątkową niespodziankę

Ekipa programu śniadaniowego skontaktowała się z siostrą artystki Natalią oraz przyjaciółką Darią Widawską. Wspólnie wpadli na zmyślny plan, który doczekał się realizacji tuż przed godziną 11. 

Agnieszka Dygant jadła śniadanie w restauracji, gdy do lokalu nieoczekiwanie wkroczył dziennikarz Piotr Wojtasik z zachwycającym bukietem kwiatów. Aktorka nie potrafiła powstrzymać łez. 

Tego nikt się nie spodziewał, Katarzyna Cichopek nie spędzi Wielkanocy z Maciejem Kurzajewskim

Agnieszka Dygant we łzach

- Dzień dobry, pani Agnieszko, dziś jest chyba pani święto, wszystkiego najlepszego - powiedział dziennikarz “Dzień dobry TVN”, wchodząc do restauracji wraz z muzykami, którzy wykonali dla jubilatki jeden z jej ulubionych utworów. 

- To jest czołówka z "Prawa Agaty", gdzie my się z Darią poznałyśmy. No, więc to jest taki sentymentalny dla mnie utwór. Boże, ale numer... - nie dowierzała Agnieszka Dygant, która ściskała na przemian swoją siostrę, Darię Widawską i reportera TVN-u. 

 

Wyjątkowa niespodzianka

Siostra Agnieszki Dygant wyglądała na bardzo zestresowaną. Widać wyraźnie, że bardzo zależało jej na tym, by wszystko przebiegło zgodnie z planem. Przyznała, że nie spała całą noc, myśląc o tym niezwykłym poranku. 

- To są 50. urodziny i powiem wam tak: rano wstałam i kompletnie nie zmienia się nic, oprócz fajnych prezentów i życzeń, spotkań, kwiatów, więc nie bójcie się - 50 lat, spoko. To nie jest najgorzej - żartowała aktorka, ocierając łzy szczęścia. 

Zobacz zdjęcia: 

Projekt bez tytułu.jpg
fot. "Dzień dobry TVN"/TVN/27.03.2023
Projekt bez tytułu (1).jpg
fot. "Dzień dobry TVN"/TVN/27.03.2023
Projekt bez tytułu (2).jpg
fot. "Dzień dobry TVN"/TVN/27.03.2023
Projekt bez tytułu (3).jpg
fot. "Dzień dobry TVN"/TVN/27.03.2023