Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Piotr Gąsowski ponownie zabiera głos po odejściu z "TTBZ". "Odwaga jest produktem deficytowym"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.01.2023 22:09

Piotr Gąsowski ponownie zabiera głos po odejściu z "TTBZ". "Odwaga jest produktem deficytowym"

Piotr Gąsowski
fot. KAPiF

Piotr Gąsowski po podjęciu decyzji o odejściu z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przerwał ciszę w mediach społecznościowych. W obszernym wpisie zwrócił się do przyjaciół, a także do osób, na których się zawiódł. Nie wszyscy okazali mu współczucie.

Prezenter w geście solidarności ze swoją programową koleżanką, Katarzyną Skrzynecką, zrezygnował z dalszej współpracy z rozrywkowym programem Polsatu. Niedawno wyjawił, jak jego bliscy zareagowali na decyzję. Niektórzy zaskoczyli go swoją postawą.

Piotr Gąsowski ujawnia, kto odezwał się do niego po odejściu z programu Polsatu

Odstąpienie gwiazdora było poważnym szokiem dla widzów, którzy od premierowej edycji obserwowali go w duecie z Maciejem Dowborem. Produkcja zdążyła już powiadomić o zastępstwie w roli prowadzącego, który pojawi się już w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Niedawno nowymi faktami w sprawie podzielił się sam Piotr Gąsowski. W mediach społecznościowych zamieścił obszerny wpis podsumowujący ostatnie dni od ujawnienia decyzji o odejściu. Prezenter nie spodziewał się takiego odbioru.

Moi Drodzy! Korzystając z chwili „ciszy po burzy”, chciałem Wam wszystkim, z całego serca podziękować za tysiące pięknych listów, postów, ciepłych słów wsparcia, tony dobrej energii, wirtualnych przytuleń, których od Was w ciągu tego tygodnia dostałem! I nadal dostaję! Nie byłem w stanie na te wszystkie Wasze cudowne reakcje, odpowiedzieć, tyle ich było! Czynię to tutaj! Zatem… Jestem Wam wdzięczny, do głębi poruszony, wzruszony i szczęśliwy! To jest najlepsza nagroda, jaką w życiu dostałem! — zaczął.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy zachowali się tak, jak oczekiwałby prezenter. W części oświadczenia zwrócił uwagę na brak odzewu osób, których uważał za bliskie.

Nie dostałem, natomiast, żadnego znaku życia od paru osób, od których spodziewałbym się jakiejś reakcji, ale, naprawdę, nie mam do nikogo pretensji! Odwaga jest produktem deficytowym i nikt nie ma obowiązku jej posiadać… — napisał uszczypliwie. To jednak nie koniec nowości, którymi podzielił się były gwiazdor Polsatu. Internautom wyjawił również, czym będzie się zajmował w ciągu najbliższych miesięcy.

Piotr Gąsowski zdradza plany na przyszłość

Program rozrywkowy był jednym z największych projektów prezentera, jednak po zakończeniu tej przygody ma jeszcze kilka asów w rękawie. Oprócz telewizyjnej działalności jego wielką pasją są podróże.

Wielokrotnie obserwatorzy mediów społecznościowych mogli zobaczyć, jak Piotr Gąsowski wraz z przyjaciółmi pławi się w gorącym klimacie zachodnich państw. To właśnie z tą pasją chce związać swoje przyszłe projekty.

Życie pisze nowy scenariusz… Wszystko jest „po coś”, wszystko musi mieć koniec, żeby nastąpił początek! Za parę dni wyruszam w świat i będę zbierał materiały do mojego, podróżniczego programu, jak również do nowej książki. Będę to relacjonował, oczywiście! Życie jest, przecież, piękne! — wyznał.

Zobacz zdjęcia:

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski, "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Marina Szczęsna pokazała nowy talent synka. 4-letni Liam nie ma sobie równych

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!