Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ostatni odcinek "Nasz nowy dom" z udziałem Katarzyny Dowbor. Tak kończy się jej przygoda z Polsatem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.05.2023 09:20

Ostatni odcinek "Nasz nowy dom" z udziałem Katarzyny Dowbor. Tak kończy się jej przygoda z Polsatem

"Nasz nowy dom"
fot. Polsat/materiały promocyjne

Katarzyna Dowbor oficjalnie kończy swoją przygodę z “Naszym nowym domem”. W czwartek 18 maja wyemitowano ostatni odcinek z udziałem wieloletniej gospodyni kultowego programu Polsatu.

W finałowym epizodzie 20. sezonu “Naszego nowego domu” prowadząca odwiedziła rodzinę z Dęblina. Pani Ola oraz jej córki, którym ekipa programu wyremontowała lokum, zapamiętają ten odcinek do końca życia. Pozostanie on również w pamięci widzów, choć ze zgoła innego powodu.

"Nasz nowy dom": Ostatni odcinek z Katarzyną Dowbor

“Nasz nowy dom” żegna się z Katarzyną Dowbor. W wyniku zmian obsadowych, na jakie zdecydował się w ostatnim czasie Edward Miszczak, dotychczasowa gospodyni została pozbawiona swojej funkcji.

Ruszyła już produkcja kolejnego sezonu show, ale tym razem prowadzi go już nowa gwiazda - znana m.in. z serialu “Ranczo”, czy “Anything goes. Ale jazda!” Elżbieta Romanowska. W czwartek wyemitowano ostatni odcinek z udziałem jej poprzedniczki.

Justyna Kowalczyk żegna ukochanego kolejnym wpisem. "Był moim wszystkim"

Ostatni remont Katarzyny Dowbor w programie "Nasz nowy dom"

W ostatnim finałowym odcinku kultowego programu “Nasz nowy dom” mieliśmy szansę odwiedzić rodzinę z Dęblina. Katarzyna Dowbor spotkała się z Olą, która samotnie wychowuje swoje dwie córki. Jak się okazało, kobieta marzyła o stworzeniu dla pociech domu, którego sama nigdy nie miała - uczestniczka show wychowywała się bowiem w domu dziecka.

Niestety, warunki, jakie panowały w jej miejscu zamieszkania, znacznie odbiegały od normy. Cała rodzina zmuszona była mieszkać w jednym ciasny pomieszczeniu, pozbawionym wody oraz ciepła. Całe szczęście z pomocą przyszła im dotychczasowa gospodyni show Polsatu i je niezastąpiona ekipa remontowa.

"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor po raz ostatni pomogła uczestnikom show

Katarzyna Dowbor miała okazję po raz ostatni sprawdzić się w roli gospodyni kultowego show Polsatu. Już jakiś czas temu władze stacji wystosowały oficjalne oświadczenie, w którym poinformowały o zakończeniu współpracy z dziennikarką.

Pomimo licznych protestów fanów oraz wypowiedzi wielu gwiazd, decyzja dyrektora Edwarda Miszczaka okazała się niezaprzeczalna, a charyzmatyczna prezenterka pożegnała się ze swoją rolą. W czwartek o godzinie 20:05 telewidzowie mieli szanse po raz ostatni oglądać ją w programie “Nasz nowy dom”.

Zobacz nagrania: