Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Edward Miszczak skomentował doniesienia o pracy Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2022 09:56

Edward Miszczak skomentował doniesienia o pracy Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN"

Edward Miszczak i Małgorzata Rozenek
fot. TRICOLORS/East News/TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego zdradziła, że chciałaby poprowadzić "Dzień Dobry TVN". Dyrektor stacji telewizyjnej skomentował aspiracje gwiazdy. Celebrytka ma marne szanse na spełnienie tego marzenia.

Po wielu latach medialnych doniesień o złych relacjach pomiędzy dziennikarzem TVN a żoną Radosława Majdana doszło do nieoczekiwanego zwrotu wydarzeń. Znana z "Perfekcyjnej Pani Domu" gwiazda wzięła udział w podcaście prowadzonym przez Piotra Kędzierskiego oraz "króla TVN-u", zaskakując internautów.

Rozmowa przebiegała w na tyle miłym tonie, że celebrytka postanowiła podzielić się skrywanymi marzeniami. Okazuje się, że z chęcią poprowadziłaby odcinek porannego programu "Dzień Dobry TVN". Na komentarz Edwarda Miszczaka nie trzeba było długo czekać. Szanse na spełnienie pragnień Małgorzaty Rozenek są jednak znikome.

Edward Miszczak komentuje chęć prowadzenia "Dzień Dobry TVN" przez Małgorzatę Rozenek

Celebrytka niejednokrotnie współpracowała podczas programów TVN. Jako gospodyni "Projekt Lady" oraz "Perfekcyjna Pani Domu" uczyła Polki jak z klasą i elegancją zadbać o dom, oraz własne maniery. Podczas podcastu wyraziła ogromne pragnienia związane z dalszą karierą w show-biznesie.

Nie ukrywa, że jednym z nich jest współtworzenie śniadaniówki "Dzień Dobry TVN". Podobno o tym pragnieniu słyszał sam dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak.

- Bardzo chciałabym poprowadzić "Dzień Dobry TVN". Długo chodzę koło Edwarda z tym tematem — wyznała podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim.

Telewidzowie mogliby być zainteresowani zobaczeniem gwiazdy w zupełnie nowej roli. Poranny progaram transmitowany w teraźniejszym czasie wymaga od prowadzących doświadczenia i kreatywności w poradzeniu sobie nawet z najbardziej absurdalnymi sytuacjami.

Z realizacją marzenia Małgorzata Rozenek będzie musiała trochę poczekać. Prezes stacji, który aktualnie zajęty jest sytuacją na Bliskim Wschodzie, wyznał, że propozycja gwiazdy nie dotarła jak dotąd do jego uszu.

- Nie słyszałem o tym pomyśle, no ale każdy ma jakieś wizje siebie. Teraz najbardziej zajmuje mnie organizowanie koncertu dla Ukrainy stwierdził Edward Miszczak w rozmowie dla Faktu.

Czy Małgorzata Rozenek sprawdziłaby się jako prowadząca "Dzień Dobry TVN"?

Trzeba przyznać, że żona Radosława Majdana często widnieje na ustach polskich mediów. Prezenterka z sukcesem prowadzi programy telewizyjne oraz bez oporów rozmawia z odbiorcami w mediach społecznościowych. Nie boi się poruszać niełatwych oraz kontrowersyjnych tematów.

Program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN" rządzi się jednak własnymi prawami. Aktualne wydarzenia z kraju i ze świata realizowane są na żywo w studio, gdzie nie ma możliwości na najmniejszy błąd. Czujne oko widzów oraz internautów potrafi wypatrzeć każdą pomyłkę, dlatego prowadzący poranne show muszą wykazać się dużą miarą doświadczenia, a także kreatywności.

Propozycja Małgorzaty Rozenek nie wydaje się absurdalna ze względu na to, że gwiazda już niejednokrotnie prowadziła programy stacji TVN. Trzeba jednak wziąć pod uwagę format porannej emisji. Być może początkowo gwiazda przykułaby uwagę widzów, którzy z ciekawością obserwowaliby poczynania swojej idolki w nowej roli. Ważne jest jednak, by to zainteresowanie zostało z odbiorcami przez cały program, a to już ciężkie zadanie, które spada na barki prowadzących.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Niepojęte, co ujawnił opiekun Krawczyka Juniora. Odebrał porażający telefon 2. Ogromna radość w domu Bieniuków, zdjęcie syna Ani Przybylskiej mówi wszystko 3. Zasmucające wieści o królowej Elżbiecie, musiała podjąć trudną decyzję. Nie może się z tym pogodzić

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].