Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Dorota Wellman i Marcin Prokop odejdą z "Dzień Dobry TVN"? Fani zaniepokojeni
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.09.2022 10:46

Dorota Wellman i Marcin Prokop odejdą z "Dzień Dobry TVN"? Fani zaniepokojeni

Dorota Wellman Marcin Prokop Dzień Dobry TVN
Kadr z programu Dzień Dobry TVN, prod. TVN

Ostatnimi czasy Dorota Wellman i Marcin Prokop coraz rzadziej pojawiają się na antenie "Dzień Dobry TVN". Fani zaniepokojeni tym faktem zwrócili się do stacji telewizyjnej. Najnowsze zdjęcie wywołało lawinę komentarzy.

Poranny program śniadaniowy przedstawia widzom duet prowadzących, którzy w ciekawy sposób przeprowadzają odbiorców przez pierwsze godziny dnia. Jednym z najbardziej lubianych duetów jest Dorota Wellman i Marcin Prokop. Coraz rzadszy udział ulubieńców "Dzień Dobry TVN" w programie zaniepokoił widzów.

Internauci zaniepokojeni brakiem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w "Dzień Dobry TVN"

Pierwszą dawkę niepokoju otrzymali widzowie, gdy podczas jednej z emisji programu w roli prezenterek pojawiły się: Dorota Wellman i Małgorzata Ohme. Wtedy okazało się, że Marcin Prokop nie wystąpi w "Dzień Dobry TVN" ze względu na obowiązki podczas jesiennej ramówki stacji.

Później prawdziwe zamieszanie wywołało zdjęcie zamieszczone w mediach społecznościowych programu. Stacja przedstawiła wszystkie duety "Dzień Dobry TVN" z wyjątkiem Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Internauci obawiali się, że pojawienie się nowych prowadzących w postaci Małgorzaty Rozenek oraz Krzysztofa Skórzyńskiego mogło spowodować brak ich ulubieńców.

Rozpaczamy, bo brakuje Doroty i Marcina.Gdzie Dorotka i Marcin, bez nich to już nie jest mój ulubiony program.Jak nie ma Pani Doroty i Marcina to nie oglądam...Nie ma najlepszych Wellman i Prokop — pisano pod postem.

"Dzień Dobry TVN" uspokaja obawy widzów

Internauci mogą na szczęście odetchnąć z ulgą, ponieważ dzisiejsze wydanie udowodniło, że stacja nie zamierza zrezygnować z ulubieńców odbiorców. W niedzielny poranek Dorota Wellman i Marcin Prokop powitali nas w roli prowadzących.

Pierwszymi gośćmi duetu byli tancerze z projektu „Młody duch tańca”, jednak to dopiero początek programu. Widzowie z pewnością przyjemniej włączyli telewizory, wiedząc, że ich ulubieni prezenterzy nadal stanowią ważną część programu "Dzień Dobry TVN".

Dorota Wellman Marcin Prokop Dzień Dobry TVN
Kadr z programu Dzień Dobry TVN, prod. TVN
Dorota Wellman Marcin Prokop Dzień Dobry TVN
Kadr z programu Dzień Dobry TVN, prod. TVN

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Andrzej Piaseczny opowiedział o partnerze. Chce wziąć ślub w Polsce

  2. Były mąż księżniczki Anny ma nową partnerkę. Jest sporo młodsza

  3. "The Voice of Poland". Widzowie bezlitośni dla jednego z jurorów. "Ma coś chyba ze słuchem"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].