Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dorota z "Rolnika" wrzuciła nowe zdjęcie. Tak wygląda po zamieszaniu wokół rozstania z Waldemarem
Karolina Kurek
Karolina Kurek 24.04.2024 17:26

Dorota z "Rolnika" wrzuciła nowe zdjęcie. Tak wygląda po zamieszaniu wokół rozstania z Waldemarem

"Rolnik szuka żony"
fot. Instagram

Dorota z “Rolnika” pokazała nowe zdjęcie. Niech tylko Waldek zobaczy ją w takim wydaniu. Szczegóły.

Związek Doroty i Waldemara z "Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony” to zdecydowanie hit Telewizji Polskiej. Od 10 lat gromadzi liczną widownię przed ekranami odbiorników. Niedawno został wyemitowany odcinek programu, w którym zaprezentowano uczestników 11. edycji show, a ich zmagania w poszukiwaniu miłości będziemy mogli oglądać już jesienią. W sieci jednak nadal jest głośno o uczestnikach poprzedniej odsłony “Rolnika”.

Mowa m.in. o Dorocie i Waldku. Mężczyzna dał się poznać jako kontrowersyjny uczestnik. Początkowo był zainteresowany Ewą i odrzucił Dorotę. Jednak pod koniec zeszłego roku zaskoczył wszystkich informacją, że rozstał się z Ewą. Rolnik nie szczędził przykrych komentarzy pod jej adresem i zaskoczył również wyznaniem, iż po zakończeniu programu i relacji z partnerką postanowił skontaktować się z Dorotą. Para stworzyła związek i często dzieliła się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. 

Po lokach pięknej Sary z "Rolnika" ani śladu. Pokazała się w nowej fryzurze. Ledwo ją poznaliśmy Dorota z "Rolnika" o rozstaniu z Waldkiem! Słowa o prawdzie i miłości wywołały lawinę komentarzy

Waldek i Dorota z "Rolnika" rozstali się?

Jakiś czas temu Waldemar z programu “Rolnik szuka żony” wybrał się  na imprezę urodzinową, a fotografie z wydarzenia trafiły do sieci. Fani programu byli zaskoczeni, że mężczyźnie nie towarzyszyła partnerka Dorota. Zdjęcia przedstawiały go uśmiechniętego w objęciach z piękną blondynką. To nie pierwszy raz, kiedy pojawiał się publicznie bez ukochanej, dlatego internauci nabrali podejrzeń. Świat Gwiazd dotarł do informatora, który zdradził co nieco na ten temat:

Wśród rolników krążą plotki, że Waldemar i Dorota się rozstali, ale mało kto jest na tyle odważny, żeby zadać Waldkowi pytanie wprost. Jeśli rzeczywiście to koniec relacji, sami powinni zdecydować się na oświadczenie. Wszyscy na to czekają. Waldek zdaje sobie z tego sprawę. Doroty zbyt długo nie było u jego boku, a to rodzi plotki. Z dnia na dzień stał się celebrytą, udziela wywiadów, a w tej sprawie milczy. Robi liczne live'y, powinien się w nich odnieść do sytuacji

Jedyna reakcja ze strony Doroty to tajemniczy wpis w mediach społecznościowych. 

Wszystko, co jest prawdziwe, jest trwałe. Kochajcie się, przyjaźnijcie się i podpierajcie to prawdziwymi słowami – napisała Dorota.

Była uczestniczka “Rolnika” jednak nie zdradziła, co konkretnie miała na myśli, ani do kogo kierowane są te słowa. Ani ona, ani Waldemar nie potwierdzili rewelacji informatora. 

Dorota pokazała nowe zdjęcie

Dorota z “Rolnika” oficjalnie nie zabrała głosu na temat rozstania z Waldkiem. Kobieta skupia się na sobie i swojej rodzinie. Niedawno dodała nowej zdjęcie na InstaStories, które podpisała:

Miłego dnia. Kochani.

Trzeba przyznać, że Dorota wygląda fantastycznie. Na zdjęciu zapozowała z szerokim uśmiechem. Nie widać, żeby bardzo cierpiała.

Co wy myślicie o tej całej sytuacji?

Dorota z
Dorota  z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram
Dorota i Waldek z
Dorota i Waldek z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram