Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Ciężarna Małgorzata Tomaszewska o zwolnieniu z "PnŚ". Oświadczenie, po którym pęka serce
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.01.2024 08:37

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska o zwolnieniu z "PnŚ". Oświadczenie, po którym pęka serce

Małgorzata Tomaszewska o zwolnieniu z "PnŚ", fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska o zwolnieniu z "PnŚ", fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska, podobnie jak wiele innych gwiazd “Pytania na śniadanie”, żegna się z programem. Prezenterka, która za trzy tygodnie wyda na świat swoje drugie dziecko, po raz pierwszy zabrała głos w sprawie.

"Pytanie na śniadanie". Rewolucja w programie

“Pytanie na śniadanie” przechodzi gruntowne zmiany obsadowe. W ostatnich dniach dowiadujemy się o nowych prezenterach porannego show TVP oraz o zwolnieniach ulubieńców telewidzów.

Fani mieli okazję poznać już dwie nowe pary: Roberta Stockingera i Joannę Górską oraz powracającego do formatu Roberta El Gendiego i Klaudię Carlos. Ich angaż odbył się niestety kosztem rozstania z wieloma dotychczasowymi gospodarzami.

W “Pytaniu na śniadanie” nie zobaczymy już Idy Nowakowskiej i Tomasza Wolnego, Małgorzaty Opczowskiej i Roberta Rozmusa, a jak donosi dziś portal Wirtualne Media, również Izabelli Krzan i Tomasza Wolnego. Przetasowania w strukturach show nie przetrwali nawet zdobywcy ubiegłorocznych Telekamer, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Narzeczeni wydali w tej sprawie oświadczenie.

Kurska grzmi w o obronie zwolnionej z "PnŚ" Tomaszewskiej. Zapomniała się i zdradziła prywatny sekret prezenterki Debiut byłych gwiazd TVN w "PnŚ". Przywitali się takimi słowami, że widzowie od razu zaczęli się skarżyć. "Tęsknimy za Idą i Tomkiem"

Małgorzata Tomaszewska zwolniona z "Pytania na śniadanie"

Wspomniane zwolnienia objęły również Aleksandra Sikorę i Małgorzatę Tomaszewską. Decyzja o pożegnaniu prezenterki zapadła pomimo faktu, że gwiazda jest właśnie w ósmym miesiącu ciąży.

Mimo zaawansowanego stanu, gospodyni show deklarowała, że będzie pracować w programie dopóty, dopóki starczy jej na to sił. Nowy zarząd TVP, ku oburzeniu dużej części fanów, postanowił nie zważać na jej zobowiązanie i pożegnał się z nią już teraz.

Małgosia bardzo to przeżyła, bo kochała pracę w "Pytaniu". Ostatnie tygodnie były dla niej i dla innych nerwowe. Co chwila docierały do nich kolejne plotki z korytarza, a nikt z władz z nimi nie rozmawiał o planach stacji - relacjonował informator “Faktu”.

Milczenie postanowiła przerwać również sama zainteresowana.

Małgorzata Tomaszewska o zwolnieniu z "Pytania na śniadanie"

Redakcja “Faktu” skontaktowała się z Małgorzatą Tomaszewską, by zapytać, jak czuje się po tak nieoczekiwanej decyzji nowych władz TVP. Prezenterka nie chciała bezpośrednio odnosić się do sprawy; zamiast tego wyjawiła, co jest dla niej obecnie największym priorytetem.

Moje myśli krążą teraz jedynie wokół córki. Robię wszystko, by spokojnie donosić ciążę - orzekła dziennikarka.

Nowa zarządczyni “Pytania na śniadanie” Kinga Dobrzyńska wyjawiła w rozmowie z Wirtualnymi Mediami, że docelowo w odświeżonej wersji formatu znaleźć ma się sześć nowych par prezenterów.

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF

Źródło: fakt.pl, wirtualnemedia.pl