Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Znamy datę premiery 2. sezonu serialu "Skradzione serce". Jakie problemy bohaterów tym razem czekają na widzów?
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 04.04.2023 18:40

Znamy datę premiery 2. sezonu serialu "Skradzione serce". Jakie problemy bohaterów tym razem czekają na widzów?

Skradzione serce 2
fot. kadr "Skradzione serce 2" Netflix

Serial "Skradzione serce" po raz pierwszy pojawił się na Netflixie w kwietniu ubiegłego roku. Kolumbijski thriller doczekał się kontynuacji, drugi sezon pojawi się na platformie już w tym miesiącu.

Ucieczka Camili nie wyjdzie jej na dobre, odnajdzie ją Zaciaras, a konsekwencje będą miały opłakane skutki. Czy znajdzie się szansa na miłość pomiędzy kobietą i Simonem? Dowiemy się już wkrótce. 

Pierwszy sezon serialu "Skradzione serce" hitem na Netflixie

Kolumbijski serial przedstawia historie Simona (Michel Brown), którego żona zostaje ofiarą handlarzy organów. Kobieta zostaje zamordowana, a jej serce trafia do Camili (Ana Lucia Dominguez), która jest żoną zamożnego Zaciarasa (Sebastian Martinez).

Pogrążony w żałobie mąż pragnie zemsty i zbiera informacja na temat podziemnego handlu organami. Sprawy się komplikują, gdy poznaje piękną Camile, w której się zakochuje. Emocje sięgają zenitu, gdy oboje poznają prawdę. 

Dawid Kubacki przekazał, kiedy jego żona opuści szpital. Ma pewność

Drugi sezon serialu już w tym miesiącu na Netflixie

Premiera drugiego sezonu popularnego serial odbędzie się w środę 19 kwietnia na platformie Netflix. Po upozorowanej śmierci i ucieczce wolność Camili nie trwała zbyt długo. Za nim jednak odnajdzie ją Zaciaras spotka się z Simonem. Nie nacieszą się swoim uczuciem, gdy zjawi się jej były mąż.

Z kim będzie Camila? Czy uda się jej i Simonowi przeżyć? Dowiemy się już wkrótce na platformie Netflix. Jedno jest pewne, kolumbijski thriller na pewno zaskoczy. 

Internauci zachwyceni pierwszym sezonem "Trzyma w napięciu"

Na facebook'u powstała grupa z polecanymi filmami i serialami na Netflixie. Jedna z internautek postanowiła polecić kolumbijski serial. Okazuje się, że produkcja znalazła wielu zwolenników. 

Bardzo dobry serial. Trzyma w napięciu. Podobny do innego mega serialu. (Kto zabił Sarę) Polecam.

Polecałam tutaj kiedyś i polecam nadal, jest mega.

Mi też się bardzo podobał czytamy na grupie. 

Skradzione serce.png
fot. kadr "Skradzione serce 2" Netflix
Skradzione serce (2).png
fot. kadr "Skradzione serce 2" Netflix
Skradzione serce (3).png
fot. kadr "Skradzione serce 2" Netflix