Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Zatrważające sceny w "Pierwszej miłości". Filip cudem uniknie śmierci
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.05.2023 23:00

Zatrważające sceny w "Pierwszej miłości". Filip cudem uniknie śmierci

Pierwsza miłość
Kadr z serialu "pierwsza miłość", prod. ATM Grupa

Scenarzyści serialu "Pierwsza miłość" zapewnili widzom odcinki pełne akcji i mrożące krew w żyłach sceny. Będziemy świadkami makabrycznego epizodu z udziałem Filipa (Dominik Smaruj). Syn Jakuba (Przemysław Sadowski) podpadnie bandziorom.

Takiego zwrotu akcji już dawno nie było w popularnej produkcji Polsatu. Jeden z bohaterów boleśnie odczuje skutki swoich znajomości. Spotkanie z gangsterem zaważy na całym jego życiu.

"Pierwsza miłość": Filip zostanie napadnięty przez gangstera

W 3622. odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do porwania Filipa przez niebezpiecznego Sebastiana (Ksawery Szlenkier). Kierowany zemstą będzie chciał skrzywdzić chłopaka za jego bliską relację z Julitą (Dagmara Bryzek).

Początkowo życie młodego Wenerskiego będzie wisiało na włosku, jednak gangster postanowi w bardziej okrutny sposób dać rywalowi nauczkę. Jakub długo nie będzie wiedział, przez jakie piekło przechodzi jego syn.

Dawid Kwiatkowski odchodzi z "The Voice Kids", wydał oświadczenie. "Misja się zakończyła"

Tortury zawarzą na przyszłości chłopaka

Sebastian wraz ze swoimi ludźmi będzie boleśnie znęcał się na chłopaku. Ostatecznie pozwoli mu zachować życie, jednak Filip zostanie okrutnie okaleczony. Przez zdarzenie jego przyszłość w chirurgii będzie stała pod znakiem zapytania.

Gangster i jego zgraja doprowadzą do krytycznego stanu chłopaka, który straci władzę w obu dłoniach. Co gorsza, jego ojciec długo nie będzie świadom cierpienia dziecka.

Wenerski będzie zupełnie bezsilny

Wenerski wraz z Marysią (Aneta Zając) pójdzie na bankiet, gdzie złośliwie odgryzie się na Adamie (Krystian Wieczorek). Nie będzie jednak wiedział, że mężczyzna zostanie jedynym ratunkiem jego syna.

Gdy chirurg wraz z ukochaną wróci do domu, zastanie makabryczną scenę. Zakrwawiony Filip będzie czekał na ojca na kanapie. Nie będzie czasu na analizowanie dawnych waśni, gdy w grę wejdzie przyszłość chłopaka. 

Trzymający w napięciu odcinek "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany w czwartek, 18 maja, o godzinie 18:00 w Polsacie.

Zobacz zdjęcia:

Pierwsza miłość (10).jpg
Kadr z serialu "pierwsza miłość", prod. ATM Grupa
Pierwsza miłość (12).jpg
Kadr z serialu "pierwsza miłość", prod. ATM Grupa

Źródło: Se