Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie oburzeni zachowaniem jury "The Voice Senior". Tak potraktowali uczestnika
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.01.2024 12:47

Widzowie oburzeni zachowaniem jury "The Voice Senior". Tak potraktowali uczestnika

The Voice Senior
Internauci oburzeni zachowaniem jurorów “The Voice Senior”, for. Kadr z:"The Voice Senior", TVP/KAPiF

"The Voice Senior" wróciło na antenę, a w sieci już zawrzało. Widzowie po drugim odcinku talent show wyrazili ogromne oburzenie. Poszło o zachowanie jurorów. Przesadzili? Co się działo?

"The Voice Senior" hitem Telewizji Polskiej

Programy z serii "The Voice" stały się wielkim hitem Telewizji Polskiej. Talent show pojawia się na ekranach aż w trzech odsłonach. Jest to edycja dla dzieci, dorosłych, a także dla seniorów. Właśnie na ekranach możemy oglądać trzecią z wymienionych. 

Biorą w niej udział osoby po 60. roku życia. Pierwszym etapem show są przesłuchania w ciemno. Uczestnicy tylko za pomocą swojego głosu i talentu muszą sprawić, by odwróciły się fotele jurorów. Czasami dochodzi do wielkich zaskoczeń. Formuła programu stawia przede wszystkim na wyłonienie prawdziwych talentów. 

"The Voice Senior" doczekał się już 4. edycji. Na początku stycznia ruszyła kolejna edycja. Już na samym początku pojawiły się kontrowersje. Co zdenerwowało widzów w drugim odcinku programu?

Widzowie niezadowoleni po 1. odcinku "The Voice Senior". W sieci wrze. O co chodzi? Syn lidera Dżemu wściekły na gwiazdę "The Voice". Nie tak to zaplanował...

"The Voice Senior". Uczestnik zaskarbił sobie serca widzów. Jurorzy byli nieugięci

Podczas przesłuchań w ciemno nie brak utalentowanych uczestników, którzy wzruszają publiczność wykonywanymi utworami, ale także osobistymi historiami. Jednym z bohaterów 2. odcinka show TVP był Andrzej Pisarzewski. Gitarzysta grywał w warszawskich restauracjach, a teraz spróbował swoich sił przed kamerami i gwiazdorskim jury.

Utwór "All Right Now" zespołu Free zadedykował Adamowi Anusiewiczowi, zmarłemu przyjacielowi, którego możemy kojarzyć z 4. edycji "The Voice Senior". Uczestnik chciał uhonorować wszystkich nieżyjących seniorów, którzy postanowili sięgnąć po marzenia w telewizyjnym programie.

Wystąpienie gitarzysty złapało widzów za serca, a wzruszający hołd zapadł im na długo w pamięć. Mimo to w mediach społecznościowych doszło do fali krytyki związanej z zachowaniem jurorów. Co się stało?

Internauci grzmią po 2. odcinku "The Voice Senior". Oberwało się jurorom

Mimo udanego występu senior przekonał do siebie jedynie Halinę Frąckowiak. Debiutująca jurorka "The Voice Senior" zaprosiła go do swojej drużyny. Pozostałe gwiazdy (Maryla Rodowicz, Tomasz Szczepanik i Alicja Węgorzewska) były jednak bezwzględne.

Po sobotnim odcinku w mediach społecznościowych odezwali się internauci, którym nie spodobało się zachowanie pozostałych jurorów. Wielu w Andrzeju Pisarzewskim zaczęło widzieć swojego faworyta. Mają nadzieję, że pod wodzą doświadczonej piosenkarki uda mu się zajść daleko w rywalizacji.

  • Brakuje bardzo takiego jurora jakim był Piotr Cugowski bez głupich min. mizdrzenia, kreowania siebie!
  • Jestem zawiedziona jurorami. Brak słów na ich miny, zachowania podczas występów.
  • Pan Szczepanik nie nadaje się do tego, zachowuje się nie odpowiednio do oceny seniorów.
  • Pani Rodowicz wszystko się podoba tylko nie odkręca się, no sorry…
  • Czy naprawdę zarówno jurorzy jak i osoba prowadząca muszą tyle gadać w trakcie występów uczestników?
The Voice Senior
Internauci oburzeni zachowaniem jurorów “The Voice Senior”, for. Kadr z:"The Voice Senior", TVP
The Voice Senior
Internauci oburzeni zachowaniem jurorów “The Voice Senior”, for. Kadr z:"The Voice Senior", TVP
The Voice Senior
Internauci oburzeni zachowaniem jurorów “The Voice Senior”, for. Kadr z:"The Voice Senior", TVP
The Voice Senior
Internauci oburzeni zachowaniem jurorów “The Voice Senior”, for. Kadr z:"The Voice Senior", TVP