Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Twoja twarz brzmi znajomo". Pierwszy oficjalny uczestnik i kolejne zmiany w programie
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 26.01.2023 20:48

"Twoja twarz brzmi znajomo". Pierwszy oficjalny uczestnik i kolejne zmiany w programie

Twoja twarz brzmi znajomo
fot. KAPiF

Wokół muzycznego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie przestaje być głośno. Najpierw kontrowersyjne zwolnienia, emocjonujące spekulacje, aż wreszcie oficjalnie ogłoszono pierwszego uczestnika. Jest nim uwielbiany przez widzów aktor.

W sieci mnożą się kolejne komentarze i opinie, związane z ogłoszeniem pierwszego uczestnika programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co więcej, to nie jedyne wieści, które właśnie ogłosiła produkcja. Piotr Gąsowski nie omieszkał zareagować.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": pierwszy oficjalnie ogłoszony uczestnik

O muzycznym programie nieprzerwanie mnożą się kolejne informacje. Początkowo głośno było o roszadach w obsadzie, a wszystko za sprawą zwolnienia Katarzyny Skrzyneckiej, która występuje w programie od samego początku oraz Michała Wiśniewskiego. Solidarnie z Kasią program opuścił również prowadzący - Piotr Gąsowski, którego miejsce zajął Maciej Rock.

Fani programu z niecierpliwością wyczekiwali również ogłoszenie listy uczestników. Mimo że w sieci od jakiegoś czasu krążą informacje związane z udziałem gwiazd, produkcja dopiero teraz oficjalnie potwierdziła, że w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpi Piotr Stramowski.

Oto pierwszy uczestnik nowego sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Od zawsze lubił naśladować innych, teraz będzie miał możliwość zaprezentować nam swoje nowe wcielania na scenie — napisano na oficjalnym Instagramie programu.

O udziale Piotra w programie spekulowano już od dłuższego czasu, a internauci ochoczo wyrazili swoje zdanie, dotyczące jego udziału. Wśród komentarzy widzów czytamy:

Świetnie, to mocne nazwisko! Myślę, że nas zaskoczy swoimi metamorfozami. Mocno kibicuje. Już na start bomba.

Co ciekawe, na oficjalnym profilu programu pojawiło się również kolejne ogłoszenie, z którego dowiadujemy się o zmianie loga programu.

Kolejne zmiany. Przedstawiamy Wam nowy logotyp TTBZ. Jak Wam się podoba? — zapytano na Instagramie. Odpowiedzieć postanowił sam Piotr Gąsowski, który z przekąsem napisał w komentarzu:

Ale szczerze?! Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Dwie żony, "rozwód" kościelny i miłość z Edytą Górniak. Po latach wbili sobie takie szpile, że aż trudno uwierzyć

  3. Krzysztof Cugowski potwierdza rozwód syna. "To wyciekło dopiero po półtora roku"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!