Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Anna Dereszowska nie chce zostać jurorką na stałe. "Niewdzięczna rola"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.03.2023 11:10

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Anna Dereszowska nie chce zostać jurorką na stałe. "Niewdzięczna rola"

Anna Dereszowska
KAPiF

Anna Dereszowska w piątkowym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wyjątkowo zajmie miejsce Małgorzaty Walewskiej. W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradziła, jak czuła się w nowej roli.

W czwartej odsłonie rozrywkowego show widzowie Polsatu po raz pierwszy nie zobaczą wśród jurorów słynnej śpiewaczki operowej. Z powodu zawodowych obowiązków Małgorzata Walewska nie mogła ocenić występów uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Produkcja znalazła na jej miejsce godną zastępczynię.

Anna Dereszowska jako jurorka w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Aktorka jak mało kto zdaje sobie sprawę, z jakim wyzwaniem muszą mierzyć się uczestnicy rozrywkowego programu. Na własnej skórze odkrywała jego kulisy podczas 8. edycji w 2017 roku. Tym razem zasiadła po drugiej stronie, by ocenić występy kolegów z show-biznesu. Jak przyznała w rozmowie z nami, nie było to wcale łatwe zadanie.

To jest z jednej strony wdzięczna rola, bo człowiek się tak nie stresuje, a z drugiej strony bardzo niewdzięczna, bo oceniamy swoich kolegów po fachu. Tym bardziej, kiedy się wie, że człowiek wykonuje bardzo dużo pracy, a efekt nie jest taki, jaki by się oczekiwało — przyznała Anna Dereszowska.

Maciej Dowbor zwrócił się do Dawida Kubackiego. Sam w przeszłości przeżywał osobisty dramat

Najnowsza edycja programu zrobiła na aktorce spore wrażenie

Choć powrót gwiazdy do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" był tylko chwilową zamianą, w rozmowie z nami przyznała, że z pewnością na długo zapamięta tę przygodę. Obecni uczestnicy zrobili na niej spore wrażenie.

Jest bardzo fajna grupa. Zarówno po stronie jurorów jak i po stronie osób biorących udział. To było bardzo fajne doświadczenie, miło spędzony dzień — wspominała.

Aktorka przyznała nam, że mimo ciepłego przyjęcia przez uczestników oraz pozostałe grono jurorów, nie chciałaby na dłużej zagrzać miejsca w fotelu jurorskim. Przypomnijmy, że obecnie nie może narzekać na brak obowiązków. W ofercie Polsatu możemy obserwować ją w nowym serialu "Lulu", gdzie wciela się w główną bohaterkę.
 

Anna Dereszowska o poziomie uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Obecna edycja programu wywołuje w widzach mnóstwo emocji, zarówno pod względem nowego grona jurorów, jak i samych uczestników. Z każdym kolejnym odcinkiem gwiazdy coraz lepiej oddają charakter największych sław sceny muzycznej z całego świata.

Profesjonalizm i zaangażowanie poczuła również Anna Dereszowska. W rozmowie ze Światem Gwiazd pochwaliła uczestników za ogrom pracy, który włożyli w przygotowane występy.

Poziom jest bardzo wysoki. Zarówno jeśli chodzi o umiejętności wokalne, jak i charakteryzację, która jest fantastycznie zrobiona. Widać, że sporo uczestników bawi się tym zadaniem, które sobie postawili i to jest chyba najfajniejsze, bo wówczas po drugiej stronie człowiek też czuje tę energię, zabawę i przyjemność — wyznała nam aktorka.

Już w najbliższy piątek zobaczymy, kto tym razem skradł serca jurorów swoim muzycznym wcieleniem. Najnowszy odcinek  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 24 marca o godzinie 20:05 w Polsacie.

Zobacz zdjęcia:

Anna Dereszowska (3).jpg
fot. KAPiF
Anna Dereszowska (4).jpg
fot. KAPiF
Anna Dereszowska (5).jpg
fot. KAPiF