Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > To ostateczny koniec "Riverdale" Netflixa. Znamy datę ostatniego odcinka kultowego serialu
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.06.2023 02:44

To ostateczny koniec "Riverdale" Netflixa. Znamy datę ostatniego odcinka kultowego serialu

Riverdale
fot. z serialu "Riverdale"

“Riverdale” to niezwykle popularny wśród młodzieży (i nie tylko!) serial obyczajowy. Obecnie na platformie Netflix pojawiają się odcinki 7, ostatniego już sezonu. Wiadomo, kiedy możemy spodziewać się ostatniego!

Finał “Riverdale” zbliża się wielkimi krokami. Najwięksi fani serialu muszą koniecznie zapisać tę datę w kalendarzu! 

Finałowy serial "Riverdale" jest emitowany na Netflixie

“Riverdale” to jeden z najbardziej popularnych, młodzieżowych seriali, które ukazały się w ostatnich latach. Swoją premierę miał w 2017 roku, od tego czasu zdążyły go pokochać miliony widzów! Serial powstaje dla amerykańskiego kanału telewizyjnego “The CW” i to za jego pośrednictwem fani na całym świecie mogą śledzić losy Archiego i pozostałych bohaterów. Każdy odcinek w przeciągu doby od premiery pojawia się w serwisie Netflix.

“Riverdale” jest oparty na komiksach “Archie Comics”. Jego akcja rozgrywa się we spółczesności, a jego głównymi bohaterami jest grupka przyjaciół Archie, Betty, Cheryl, Jughead i Veronica. Swego czasu serial mierzył się ze sporą krytyką ze względu na szybko ewoluującą fabułę, jednak mimo to wciąż przyciąga przed ekrany rzesze widzów. W tym roku dowiemy się, jak się zakończy!

Poznajecie? Polskie gwiazdy pochwaliły się zdjęciami z dzieciństwa. Kwiatkowski, Gessler, Ibisz i inni

Kiedy obejrzymy finał "Riverdale"?

Polscy widzowie mogą śledzić losy Archiego na Netflixie. Premiera 7 sezonu “Riverdale” miała miejsce 30 marca, jednak widzowie kolejne odcinki pojawiają się na platformie z tygodniową przerwą. Każdy z nich ukazuje się na polskim Netflixie dzień po premierze amerykańskiej. Pod koniec 7 sezonu, między 19 a 20 odcinkiem zaplanowana jest również krótka przerwa. Potrwa ona 3 tygodnie. Po tym czasie widzowie obejrzą finał serialu pojawi się on chwilę po północy 24 sierpnia.

Co dzieje się w 7 sezonie "Riverdale"?

“Riverdale” to serial, którego fabuła niezwykle ewoluowała na przestrzeni kolejnych sezonów. Fani widzieli już na ekranie motyw zagadek kryminalnych, okultyzmu, spisku, a także paranormalnych zjawisk. W 7 sezonie nadeszła pora na podróże w czasie. Bohaterowie cofnęli się o lat 50., a jedyna osobą, która wie, co się wydarzyło, jest Jughead Jones.

Bohaterowie żyją życiem normalnych nastolatków, nieświadomi, że coś jest nie tak. Jones próbuje przekonać przyjaciół, że odbyli podróż w czasie, ci jednak nie chcą mu wierzyć. Czy ich życie wróci do normy? Tego dowiecie się w finałowym sezonie serialu “Riverdale”!

Tagi: Riverdale