Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "The Voice Senior": internauci zakpili z Jacka Kurskiego. "Brawo"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.03.2022 09:51

"The Voice Senior": internauci zakpili z Jacka Kurskiego. "Brawo"

Jacek Kurski
Piotr Molecki/East News

Jacek Kurski ostatnio znów jest w centrum uwagi internautów. Wszystko przez absurdalny wpis w mediach społecznościowych po zwycięstwie Dawida Kubackiego w Igrzyskach Olimpijskich. Po finale programu "The Voice Senior", muzycznego show TVP i pojawieniu się prezesa Telewizji Polskiej podczas wręczenia nagrody zwycięzcy, burza komentarzy rozgorzała na nowo.

Zwycięzcą 3. edycji "The Voice Senior" został Krzysztof Prusik. Tuż przed ogłoszeniem wyników w studiu pojawił się Kurski, który poza wręczeniem statuetki złożył Prusikowi nietypową propozycję, nie szczędził też słów pochwały wobec całego programu.

Jacek Kurski obiektem drwin internautów po finale "The Voice Senior"

Kurski zaproponował zwycięzcy "The Voice Senior" udział w koncercie Telewizji Polskiej, jaki ma odbyć się z okazji Dnia Kobiet. "Witamy na pokładzie" powiedział z radością prezes TVP. Ku zdziwieniu telewidzów, relację z finału muzycznego show pokazał główny serwis informacyjny stacji.

W głównym wydaniu "Wiadomości" TVP wyemitowano materiał, w którym poinformowano o zwycięstwie Prusika w muzycznym show, skierowanym do seniorów. W programie pojawił się też komentarz Jacka Kurskiego, chwalącego własny program:

"Ten program jest tak piękny, tak dobry i tak wspaniały. Łączy pokolenia i pokazuje potencjał, talent, miłość, pasję" - zachwycał się swoim programem Kurski.

Warto dodać, że cała formuła programu "The Voice of Poland" oraz pokrewnych mu wydań "Kids" i "Senior", oparta jest na międzynarodowym formacie "The Voice", stworzonym przez Johna de Mola, który po raz pierwszy wyemitowano w Holandii.

Internauci żartują z Jacka Kurskiego

W międzyczasie Jacek Kurski opublikował też przedziwny wpis na Twitterze. Po tym, jak Jacek Kubacki zajął trzecie miejsce i zdobył brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, prezes TVP napisał:

"Sami Państwo widzieli co się stało. Kiedy tylko skoki wróciły do Telewizji Polskiej natychmiast przyszły też sukcesy Polaków. Mamy medal igrzysk olimpijskich dla Polski!" - napisał Kurski na Twitterze.

Na reakcję internautów, rozbawionych faktem, że TVP "przywłaszczyło" sobie zasługi za sukces polskiego skoczka nie trzeba było długo czekać. Wypowiedziała się nawet żona Jacka Kubackiego, Marta Kubacka, która odpowiedziała Kurskiemu na Twitterze:

"Mój osobisty mąż zdobył brąz na Igrzyskach Olimpijskich tylko dzięki swojej ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeniom oraz całemu tabunowi ludzi, którzy (może nie wszyscy - nie wiem) nie patrzą na to, gdzie była transmisja. Tak myślę ja" - jego osobista żona.

Tuż po emisji w "Wiadomościach" informacji o zwycięscy "The Voice Senior" pojawiły się zatem prześmiewcze komentarze, nawiązujące do wpisu Kurskiego, poświęconego Kubackiemu:

"Od kiedy The Voice Senior jest w TVP to wygrywa zawsze zwycięzca! Wcześniej tak nie było. Brawo, Jacek Kurski!"

"Jak "Titanic" leci na TVP, to dopływają do Nowego Jorku.|

"Pasja na TVP: Jezus schodzi z krzyża, biczuje żołnierzy, znosi krzyż z powrotem na dół, anuluje głosowanie, rozmawia z Piłatem, wychodzi z więzienia, idzie się przejść, spotyka kumpli i zabiera ich na kolację" - żartują Internauci.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nagłe oświadczenie Elżbiety II. Królowa podjęła niesłychaną decyzję

  2. Niewielu wie, kim jest żona Dawida Kubackiego. Trudno uwierzyć, gdzie pracowała

  3. Widzowie TVN-u nie uwierzą własnym oczom. Na ekranie zadebiutuje była gwiazda TVP, właśnie potwierdzono

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].