Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > “Pytanie na śniadanie": wpadka programu
Kamila Krótka
Kamila Krótka 24.03.2022 09:19

“Pytanie na śniadanie": wpadka programu

"Pytanie na śniadanie" - wpadka
Fot. youtube.com/channel/UCb1aBwnbfomd1hqUpITDMpQ
  • "Pytanie na śniadanie" zaliczyło kolejną wpadkę

  • Główną bohaterką znowu była Izabella Krzan

  • Internauci są oburzeni

Ostatnio “Pytanie na śniadanie” nie cieszy się najlepszą sławą. Wszystko zaczęło się od odejścia Marzeny Rogalskiej i od przejęcia roli współprowadzącej przez Izabellę Krzan.

“Pytanie na śniadanie” zaliczyło wpadkę

Fanów “Pytania na śniadanie” robi się coraz mniej, a to za sprawą oburzających wpadek ostatniego czasu. Teraz posypała się wręcz lawina negatywnych komentarzy. Co takiego się wydarzyło?

Na Instagramie “Pytania na śniadanie” pojawiło się nagranie, które wzbudziło wśród obserwatorów ogromny niesmak. Filmik został nakręcony podczas wakacji Izabelli Krzan. Prezenterka pozdrawia na nich fanów i widać, że doskonale się bawi.

Pod wpisem zawrzało, a wszystko to przez pandemię koronawirusa. Nie wszystkim spodobało się to, że podczas, gdy rząd zapowiada coraz ostrzejsze obostrzenia, Krzan wypoczywa na słonecznych Malediwach.

W komentarzach zawrzało

Widzowie podkreślili swoje niezadowolenie, podkreślając, że zwykłym obywatelom powtarza się, aby się nie przemieszczali, ale celebryci mają prawo do zagranicznych wyjazdów.

Komentarze mówią same za siebie: "Wszyscy mają siedzieć w domu, a celebry i się wożą po świecie, no brawo, to o to chodziło", "sorry, ale te wyjazdy to nie teraz",  "no tak, idealna pora na takie wyjazdy! Sorry, ale chyba nie miałabym odwagi tak się chwalić... kiedy nas straszą i wszystko zamykają. Przykre i proponuję trochę myślenia i pokory".

Nie zabrakło jeszcze ostrzejszych opinii: "Kiedy chorują najbliżsi, kiedy umierają, kiedy boisz się wyjść z domu, włącz pytanie na śniadanie. Tam pojawi się taka Iza, która ci pokaże, jak pięknie jest na świecie prawda?? Dajcie już spokój to naprawdę niestosowne!".

A to nie wszystkie opinie, które udało nam się wychwycić pod postem “Pytania na śniadanie”. Większość dotyczy jednak tego samego - braku taktu zarówno ze strony Izy, jak i producentów.

No cóż, chyba nie ma się co dziwić. Oceńcie sami:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: rmf.fm / instagram.com/pytanienasniadanie

Tagi: TVP