Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Magdalena Ogórek tak przyszła na ramówkę TVP, krócej być nie mogło. Pożegnanie ze stacją w wielkim stylu?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.08.2023 16:40

Magdalena Ogórek tak przyszła na ramówkę TVP, krócej być nie mogło. Pożegnanie ze stacją w wielkim stylu?

Magdalena Ogórek
Magdalena Ogórek na jesiennej ramówce TVP 2023, fot. KAPiF

Magdalena Ogórek wyraźnie lubi kolor czerwony. To, w jakiej kreacji pojawiła się na jesiennej ramówce TVP, pokazuje to wyraźnie. Bardzo odważny krój zwracał uwagę wszystkich, a w kuluarach szepcze się już, że dziennikarka może ponownie zwrócić się ku polityce.

Magdalena Ogórek na jesiennej ramówce TVP

Kiedy rok temu Ogórek pojawiła się na jesiennej ramówce TVP, także nosiła ognistą czerwień, która zresztą świetnie kontrastowała z jej jasną karnacją i blond włosami. Suknia była jednak elegancką, długą do ziemi kreacją. W tym roku dziennikarka wybrała zupełnie inny strój. Czy oznacza to zmiany także w jej życiu zawodowym?

Choć od kilku lat Magdalena znana jest jako prowadząca na kanale TVP Info, to zaczynała karierę startując w wyborach prezydenckich z listy SLD. Potężna zmiana jej poglądów była wtedy szeroko komentowana. Ogórek kariery w polityce nie zrobiła, ale za to zaczęła współpracę z Telewizją Polską. Teraz na jej temat pojawiły się sensacyjne, nieoficjalne doniesienia. Szczegóły poniżej.

KAPIF_K1009759F.jpg
Magdalena Ogórek na jesiennej ramówce TVP 2022, fot. KAPiF
Tylko u nas: Kasia Cichopek nie pojawi się na ramówce TVP. Znamy powód. Co wspólnego ma z tym Marcin Hakiel?

Magdalena Ogórek w odważnej kreacji. Żegna się z TVP?

W tym roku Ogórek na imprezę z okazji prezentacji ramówki TVP założyła strój, który byłby doskonały na ognistą randkę. Choć makijaż był bardzo delikatny, utrzymany w estetyce nude i „no make-up”, cała reszta stroju była zdecydowanie gorąca.

Dziennikarka wybrała bardzo krótką, czerwoną mini, podkreślającą jej nogi i ramiona. Założyła do niej beżowe szpilki, a całość uzupełniła kopertówką w odcieniu stroju. Jednak nie tylko strój przyciągał uwagę, lecz jej polityczna przyszłość, o czym poniżej. Czy Magdalena zastąpi TVP inną organizacją, której skrót też ma trzy litery?

akpa20230817_jes_tvp_mp_9070 (1).jpg
Magdalena Ogórek na jesiennej ramówce TVP 2023, fot. Mieszko Piętka/AKPA
akpa20230817_jes_tvp_mp_8687.jpg
Magdalena Ogórek na jesiennej ramówce TVP 2023, fot. Mieszko Piętka/AKPA
akpa20230817_jes_tvp_mp_8679 (1).jpg
Magdalena Ogórek na jesiennej ramówce TVP 2023, fot. Mieszko Piętka/AKPA

Magdalena Ogórek wraca do polityki z prawej strony barykady?

Choć kampania wyborcza trwa w pełni, a wybory parlamentarne już za dwa miesiące, Prawo i Sprawiedliwość nie ujawniło jeszcze, kto pojawi się wśród ich kandydatów. Medialne, nieoficjalne doniesienia opublikował portal Pomponik. 

Zgodnie z nimi jedną z kandydatek PiS do sejmu ma być właśnie Ogórek. Według informacji portalu Magdalena miałaby podobno otrzymać „jedynkę” na listach okręgu rybnickiego. Oznaczałoby to koniec jej kariery dziennikarskiej i ponowną polityczną walkę o popularność. Należy jednak pamiętać, że wciąż są to wieści niepotwierdzone oficjalnie. Tu znajdziecie więcej szczegółów na ten temat.

KAPIF_K1088376F.jpg
Magdalena Ogórek na jesiennej ramówce TVP 2023, fot. KAPiF
KAPIF_K1088384F.jpg
Magdalena Ogórek na jesiennej ramówce TVP 2023, fot. KAPiF

Źródło: Pomponik