Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Magda Gessler trafiła do szpitala. Konieczna pilna operacja. Pojawiło się oświadczenie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.08.2023 16:13

Magda Gessler trafiła do szpitala. Konieczna pilna operacja. Pojawiło się oświadczenie

Magda Gessler trafiła do szpitala
Magda Gessler trafiła do szpitala, fot. KAPIF; Instagram/@magdagessler_official

W środę 23 sierpnia odbyła się oficjalna prezentacja jesiennej ramówki TVN. Na imprezie nie mogło zabraknąć największych gwiazd stacji. Nic więc dziwnego, że wszyscy natychmiast dostrzegli brak królowej TVN-u - Magdy Gessler. Okazało się, że gospodyni “Kuchennych rewolucji” wylądowała w szpitalu!

Magda Gessler nie pojawiła się na ramówce TVN-u

Od kilku dni cała Polska żyje prestiżowym festiwalem w Sopocie, podczas którego nie zabrakło masy wrażeń i samych największych hitów. W czasie wyczekiwanego muzycznego wydarzenia stacja postanowiła wykorzystać pobyt w Trójmieście, aby zorganizować tam prezentację jesiennej ramówki. 

W środę 23 sierpnia wszystkie gwiazdy TVN-u zebrały się w sopockim hotelu Sheraton, aby wspólnie zobaczyć, jakie nowości czekają nas na jesień. I choć wszyscy zachwycali się kreacjami Agnieszki Woźniak-Staraka, Doroty Wellman, czy Małgorzaty Rozenek-Majdan, w oczy rzucił się brak królowej TVN-u. Magda Gessler nie była w stanie wziąć udziału w tym istotnym wydarzeniu. Powód naprawdę może przerażać!

Magda Gessler 1.jpg
Magda Gessler nie pojawiła się w Sopocie, fot. KAPIF
Maryla Rodowicz "wymądrza się" po festiwalu w Sopocie i jedzie po organizatorach, cytując... Wałęsę. "Jak tak można?!"

Magda Gessler trafiła do szpitala

Fani nie zamierzali czekać, aż prowadząca “Kuchenny rewolucji” sama zabierze głos w tej sprawie i natychmiast zasypali ją pytaniami o powód jej nieobecności w Sopocie. Większość z nich nie ukrywała, że jej brak bardzo ich zmartwił i sprawił, że zaczęli zastanawiać się nad stanem zdrowia gwiazdy.

Magda Gessler nie chciała trzymać swoich wielbicieli w niepewności i zdecydowała się szczerze porozmawiać z nimi na temat swojego samopoczucia. Okazało się, że królowa TVN-u nie pojawiła się w Trójmieście z powodu problemów zdrowotnych, a konkretnie nagłej wizyty w szpitalu. Restauratorka musiała poddać się operacji usunięcia wyrostka robaczkowego.

Magda Gessler 3.jpg
Magda Gessler przeszła poważną operację, fot. KAPIF
Magda Gessler 2.jpg
Magda Gessler przeszła poważną operację, fot. KAPIF

Magda Gessler zamieściła oświadczenie na Instagramie

Aby jeszcze bardziej nie martwić swoich fanów, Magda Gessler postanowiła wyjaśnić im powody swojej nieobecności podczas ramówki TVN za pomocą swojego profilu na Instagramie. Jednocześnie gwiazda zaznaczyła, że czuje się już znacznie lepiej i powoli wraca do pełni sił

W swoim obszernym poście w social mediach restauratorka podziękowała wszystkim za troskę i miłe słowa, jakimi zasypano ją w trakcie jej wizyty w szpitalu. Gospodyni “Kuchennych rewolucji” nie kryje swojej radości i wdzięczności.

Zawsze powtarzam, że młodość nie ma końca! Więc niespodziewanie coś co dotyka młodych dotknęło też mnie….
Wszystko jest dobrze i dziękuje za troskę i czułość. Jestem w pełni sił, tylko lżejsza o mały wyrostek 
Dbajcie o siebie!!
Kochajcie siebie!!

Magda Gessler (43).jpg
Magda Gessler fot. KAPiF