Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "M jak miłość": Katarzyna Cichopek nie mogła dokończyć sceny. Zdumiewające, co przerwało prace na planie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.05.2023 19:22

"M jak miłość": Katarzyna Cichopek nie mogła dokończyć sceny. Zdumiewające, co przerwało prace na planie

Kasia Cichopek
instagram.com/katarzynacichopek

Kasia Cichopek zyskała popularności dzięki roli Kingi w serialu “M jak miłość” i występuje w nim nieprzerwanie do dzisiaj. Aktorka lubi odzywać się do swoich fanów z planu, by uchylić im rąbka tajemnicy filmowego rzemiosła. Teraz pokazała, z czym czasem muszą mierzyć się w trakcie zdjęć.

W mediach społecznościowych opublikowała nagranie, na którym co prawda nie widać niedogodności, z którą muszą walczyć aktorzy i realizatorzy, ale za to dobrze ją słychać.

"M jak miłość": Kłopoty w trakcie zdjęć

Wiele scen do serialu “M jak miłość” jest kręcona na zewnątrz. To generuje pewne utrudnienia, które w sterylnym studio filmowym nie występują. Tym najbardziej oczywistym jest zmienna pogoda, ale jak się okazuje, przeszkadzać potrafią też samoloty.

Przede wszystkim bardzo problematyczny jest dźwięk, który wydają. Aktorka wyjawiła, że mikrofony, które aktorzy noszą na sobie, dobrze zbierają huk maszyn, dlatego granie trzeba przerywać na czas przelotu, a takich w trakcie jednego dnia może zdarzyć się całe mnóstwo.

Justyna Kowalczyk zabrała głos po śmierci męża. Wystarczyło tylko jedno zdanie

Katarzyna Cichopek zaprasza za kulisy "M jak miłość"

- Nie wiem, czy słyszycie teraz dźwięk samolotu przelatującego. Dźwięk jest bardzo głośny, przynajmniej dla naszych mikroportów - opowiadała na nagraniu opublikowanym na Instagramie Katarzyna Cichopek.

Gwiazda zdradziła, że w takiej sytuacji, produkcja nie jest w stanie zrealizować sceny “longiem”, czyli bez przerw i konieczne są cięcia - sekwencja zostaje później “sklejona" w całość dopiero na stole montażowym.

"M jak miłość" dobiega końca

Już wkrótce fani “M jak miłość” będą musieli na jakiś czas rozstać się z ulubionym serialem. Ostatni odcinek bieżącego sezonu zostanie wyemitowany pod koniec maja, a ulubieni bohaterowie widzów powrócą dopiero we wrześniu.

Jak widać jednak na nagraniach publikowanych przez Katarzynę Cichopek, praca nad kolejnymi odcinkami perpetii Mostowiaków i przyjaciół wre. Można spodziewać się zatem, że jesienią miłośnicy serii nie będą się nudzić.

Katarzyna Cichopek.png
fot. instagram.com/katarzynacichopek