Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Mama Macieja Musiała pękła w śniadaniówce TV Republika: "Zamarłam". Opowiedziała o ciężkich chwilach
Karolina Kurek
Karolina Kurek 23.04.2024 22:22

Mama Macieja Musiała pękła w śniadaniówce TV Republika: "Zamarłam". Opowiedziała o ciężkich chwilach

Mama Maćka Musiała
fot. KAPiF, TV Republika

Mama Maćka Musiała, Anna we wtorek 23 kwietnia pojawiła się w programie “Wstajemy” Telewizji Republika, gdzie opowiedziała o macierzyństwie i trudnych chwilach, których doświadczyła. 

Maciej Musiał z mamą w "Tańcu z gwiazdami"

Maciej Musiał tej wiosny bierze udział w “Tańcu z gwiazdami”. Aktor w odcinku ćwierćfinałowym ponownie stanął przed wyzwaniem, by zatańczyć dwie choreografie. Pierwszym tańcem Musiała i Darii Sytej był foxtrot. A w drugim występie dołączyła do nich mama artysty, Anna Markiewicz-Musiał. 

Zrobili na parkiecie prawdziwe show. Wielu było pod ogromnym wrażeniem Anny. Pojawiły się głosy niedowierzania, że jest ona mamą Maćka, gdyż o wiele bardziej przypomina jego siostrę. 

Po występie Musiała z matką gruchnęła bomba o ślubie. Maciej niczego nie ukrywał Sykut zasugerowała romans Musiała i Sytej. Tymczasem fani "TzG" dostrzegli chemię między zupełnie inną parą

Ile lat ma ma Anna Markiewicz-Musiał?

W ćwierćfinałowym odcinku “Tzg” Maciej Musiał, jego mama i Daria Syta zatańczyli jive'a. “Czarna Mamba” nie ukrywała, że Anna Markiewicz-Musiał zrobiła na niej bardzo pozytywne wrażenie. 

Aniu, wyglądasz znakomicie. Kiedyś słyszałam takie powiedzenie, że Bóg nie może być wszędzie, dlatego wymyślił mamę. Myślę, że Maciej może na tobie polegać. Ale, Aniu, to, jak cię otoczył opieką. A ty wyszłaś tu na obcasach, bang bang jive, no proszę - powiedziała Pavlović.

Wiele osób nie dowierza, że mama aktora ma 53 lata. Kobieta wygląda na o wiele młodszą, pozostaje jej tylko pozazdrościć. 

Co mama Macieja Musiała powiedziała w TV Republika?

Mama Maćka Musiała została zaproszona do porannego programu Telewizji Republika “Wstajemy”, by porozmawiać o rodzicielstwie i relacji, jaka łączy ją z synem. Anna wyznała, że od zawsze była blisko z Maciejem, który zwierzał się jej zarówno z problemów i rozterek, jak i dzielił się szczęściem. Markieiwcz-Musiał przyznała, że “zawsze mieli artystyczny dom”. Jej syn, który w młodym wieku zaczął grać na planie serialu “Rodzinka.pl” dość szybko zapragnął opuścić rodzinne gniazdo. 

Maciek miał ogromną potrzebę poszukania swojej własnej tożsamości, a żeby to zrobić, musiał się odciąć ode mnie - powiedziała mama aktora. 

Anna Markiewicz-Musiał opowiadała, że jej syn potrzebował poczuć się odpowiedzialny sam za siebie. Ne ukrywała, że dla niej był to trudny moment:

Mając 16 czy 17 lat powiedział, że chce się wyprowadzić z domu. Wtedy zamarłam. (...) Dotrwał do 18. roku życia i się wyprowadził. Pierwsze dni były bardzo ciężkie.

Mama Macieja zdradziła także, jakie jest jej stanowisko w kwestii relacji z nastoletnim synem. Powiedziała, że gdy jej syn był w tym wieku, stawiała na wolność i to radzi innym.

Zawsze mówię “daj mu wolność”, to on nie będzie uciekał od ciebie, tylko będzie lgnął do ciebie - wyznała.

Zaskoczeni?

Anna Markiewicz-Musiał, fot. TV Republika
Anna Markiewicz-Musiał, fot. TV Republika
Maciej Musiał z mamą Anną, fot. KAPiF
Maciej Musiał z mamą Anną, fot. KAPiF