Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Maciej Musiał jednak w „Tańcu z gwiazdami”?! Prawa ręka Edwarda Miszczaka niespodziewanie dodała TO!
Anna Lipska
Anna Lipska 12.01.2024 22:55

Maciej Musiał jednak w „Tańcu z gwiazdami”?! Prawa ręka Edwarda Miszczaka niespodziewanie dodała TO!

Maciej Musiał
Maciej Musiał wystąpi we wiosennej edycji "TzG"?, fot. EN

Maciej Musiał wystąpi we wiosennej edycji “Tańca z gwiazdami”? Dotarliśmy do nowych informacji - i to za sprawą prawej ręki samego Edwarda Miszczaka. Poznajcie szczegóły.

Kto wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"?

Obsada nowej odsłony “Tańca z gwiazdami” zapowiada się niezwykle imponująco. Wszystko już wiosną! Świat Gwiazd przekazywał już, że na parkiecie zobaczymy m.in. Roksanę Węgiel, Maffashion, Filipa Chajzera i Dagmarę Kaźmierską. Produkcja zabiegała też o Andrzeja Sołtysika i Mikołaja Roznerskiego, ale ci ostatecznie odrzucili propozycję udziału w najbliższej edycji tanecznego show.

Pisaliśmy także, że istnieją poważne podejrzenia, że producentom “TzG” dał się skusić także Maciej Musiał. Niczego na razie oficjalnie nie potwierdzono, tymczasem prawa ręka Edwarda Miszczaka dodała coś, co może przywrócić wiarę fanek aktora, że ten wkrótce pojawi się na parkiecie.
 

Tak naprawdę wyglądają włosy Klaudii El Dursi! Różnica jest ogromna. Wreszcie pokazała się bez peruki Nie żyje zwycięzca "Tańca z gwiazdami". Przez lata walczył z chorobą. Miał zaledwie 35 lat

Zamieszanie wokół nowej edycji "Tańca z gwiazdami"

Zbliżająca się edycja “Tańca z gwiazdami” zaczęła wzbudzać emocje jeszcze zanim zapadła decyzja, że format trafi do wiosennej ramówki Polsatu. W pewnym momencie spekulowano nawet, że formuła się wypaliła i nie ma odpowiednich gwiazd, żeby przyciągnąć widzów przed ekrany.

Tymczasem ruszyły przygotowania, a Edward Miszczak postanowił odświeżyć format. Zmiany dotyczą przede wszystkim jury. Z poprzedniego składu pozostała jedynie Iwona Pavlović. Widzowie nie zobaczą już Michała Malitowskiego, Andrzeja Grabowskiego i Andrzeja Piasecznego.

Jednak najważniejsze jest to, kto zatańczy. Czy będzie wśród gwiazd Maciej Musiał?

Maciej Musiał w "Tańcu z gwiazdami"?

Jako pierwsi donosiliśmy o tym, że być może Maciej Musiał pojawi się w zbliżającej się edycji “Tańca z gwiazdami”, ale nikt oficjalnie tego nie potwierdził.

Tymczasem Katarzyna Wajda, jak się dowiedział Świat Gwiazd, prawa ręka Miszczaka i osoba, który ma wielki wpływ na to, kto trafi na listę uczestników “Tańca z gwiazdami”, nagle dodała TO!

O co chodzi? Już wyjaśniamy. Otóż kiedy Musiał dodał post, który promuje film z jego udziałem “Fuks 2”, Wajda zostawiła znaczący komentarz! To może być jasnym sygnałem, że Maciej jednak dał się namówić na występ!

Maciek, jest zero stopni, ubierz się - przekomarzała się w komentarzach.

Czyżby prawa ręka Miszczaka w ten sposób “wygadała się”, że troszczy się o zdrowie jednej z gwiazd nadchodzącej edycji “TzG”. Przypomnijmy, że treningi ruszają już niebawem.

Maciej Musiał, fot. Instagram
Maciej Musiał, fot. Instagram
EN_01406813_0288.jpg
Maciej Musiał, fot. EN
EN_01607842_0120.jpg
Maciej Musiał, fot. EN
EN_01407595_0232.jpg
Maciej Musiał, fot. EN