Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Oto cały skład jury „Tańca z gwiazdami”! Trzy megagwiazdy i… Kim jest czwarty juror?
Anna Lipska
Anna Lipska 10.01.2024 18:57

Oto cały skład jury „Tańca z gwiazdami”! Trzy megagwiazdy i… Kim jest czwarty juror?

Kim są jurorzy Tańca z Gwiazdami?
Taniec z Gwiazdami, fot. KAPIF/Instagram

Zbliża się nowa edycja “Tańca z gwiazdami”. Do mediów trafiły nazwiska jurorów. Trzy doskonale znane, ale kim jest czwarty sędzia?

Kiedy nowa edycja "Tańca z gwiazdami"?

Na antenę już wkrótce wraca “Taniec z gwiazdami”. To już 10 lat, odkąd format jest obecny w ramówce Polsatu.

Program już w marcu ponownie będzie cieszył fanów. Jak już informowaliśmy, odcinki będą emitowane co niedzielę. Edward Miszczak wprowadził wielkie zmiany. Pracę nad produkcją powierzył firmie Jake Vision, która zastapiła Roch Star należącą do Rinke Rooyensa, a także wymienił jury. O tym, kto wystąpi, pisaliśmy tutaj
 

TYLKO U NAS: Tomasz Karolak i Filip Chajzer zdecydowali, czy wystąpią w "TzG"! Mamy przecieki z Polsatu Fala zwolnień w "Tańcu z Gwiazdami". Widzowie w szoku po odejściu kolejnego jurora: "Pora przestać oglądać"

Nowi jurorzy "Tańca z gwiazdami"

Kto będzie oceniał umiejętności taneczne uczestników nowej edycji "Tańca z gwiazdami"? Już zapadła decyzja, a wśród jurorów zobaczymy nie tylko dobrze znane twarze.  

W programie takim jak “Taniec z gwiazdami” najważniejsi są uczestnicy, ale kiedy okazało się, że show wróci po przerwie na antenę, ludzie z Polsatu uznali, że to dobry moment na remanent także za stołem jurorskim - mówi informator Pudelka.

Także ten portal zdradził, na kogo padł wybór. Iwona Pavlović, Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk oraz Tomasz Wygoda, to według Pudelka ci, którzy mają oceniać występy uczestników nowej edycji programu. O ile pierwsze trzy nazwiska to megaggwiazdy, bo któż  nie zna ikony formatu i mistrzyni tańca, wybitnej aktorki, czy też tancerza, który zdobył wielką popularność jako trener w programie? Kim zatem jest Wygoda?

Nowy juror "Tańca z gwiazdami": Kim jest Tomasz Wygoda?

Kim jest Tomasz Wygoda? To tancerz, aktor, choreograf, pedagog. Występował w imponującej ilości spektakli. Ma na swoim koncie wiele projektów i współprac z wielkimi nazwiskami. 

Oprócz wieloletnich zajęć z tańca współczesnego, tańca butō czy contact improwizacji, uczył się również u aktorów Jerzego Grotowskiego: Reny Mireckiej i Zygmunta Molika. Tańczył w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu.

Odpowiada za choreografię spektakli między innymi Jana Englerta, Mikołaja Grabowskiego czy Jana Peszka. Zdaje się, że w fotelu jurorskim zasiądzie barwna osobowość. Jesteście ciekawi, jak zaprezentuje się w rozrywkowym show?

Tomasz Wygoda, fot. Instagram
Tomasz Wygoda, fot. Instagram
Tomasz Wygoda, fot. Instagram
Tomasz Wygoda, fot. Instagram
Tomasz Wygoda, fot. Instagram
Tomasz Wygoda, fot. Instagram
Tomasz Wygoda, fot. Instagram
Tomasz Wygoda, fot. Instagram