Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Kris Adamski komentuje decyzję Miszczaka o zwolnieniu z "TTBZ". "Nie podano mi argumentów"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.05.2023 19:18

Kris Adamski komentuje decyzję Miszczaka o zwolnieniu z "TTBZ". "Nie podano mi argumentów"

Kris Adamski
Fot. KAPiF

W mediach wciąż wrze na temat zwolnień Katarzyny Dowbor i Katarzyny Skrzyneckiej, a Edward Miszczak po raz kolejny użył swojej nieubłaganej miotły. Tym razem z pracą pożegnał się Kris Adamski, wieloletni choreograf w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jak skomentował decyzję dyrektora programowego?

Krzysztof Adamski nie kryje goryczy z powodu okoliczności, w jakich dowiedział się o utracie stanowiska. Wyznał szczerze, co spotkało go ze strony szefa Polsatu. W mediach społecznościowych pojawiły się też znaczące komentarze.

Kris Adamski zwolniony z „Twoja twarz brzmi znajomo”

Nowy dyrektor programowy Polsatu na dobre wziął się za porządki. Afera związana ze zwolnieniem Kasi Skrzyneckiej oraz Katarzyny Dowbor tylko nabiera tempa, a Miszczak już podjął decyzję, dotyczącą kolejnej osoby.

Dzisiaj stacja poinformowała, że z „TTBZ” odchodzi Adamski. Choreograf pracował z uczestnikami show od pierwszej edycji. Także w jego przypadku decyzja została podjęta z góry. W rozmowie z jednym z portali wyznał, w jaki sposób dowiedział się o zwolnieniu.

Wybrano następczynię Dowbor. "Nasz nowy dom" poprowadzi inna gwiazda Polsatu

Kolejne czystki Edwarda Miszczaka. Zwolniono Krzysztofa Adamskiego

Zarówno widzowie, jak i uczestnicy formatu bardzo lubili Krisa. Towarzyszył zmaganiom gwiazd od pierwszej edycji i wydawał się jednym ze stałych filarów programu. Mimo to – podobnie jak w przypadku Katarzyny Dowbor – wieloletniemu pracownikowi Polsatu właśnie pokazano drzwi.

Decyzja szefa stacji była zupełnie niespodziewana także dla samego Adamskiego. „Nie podano mi argumentów. O nowych propozycjach nic nie wiem. Więcej na ten moment nie napiszę. Jestem zbyt zaskoczony decyzją Miszczaka” wyznał Plotkowi, przy okazji zaprzeczając plotkom, według których miałby zostać jurorem w „Tańcu z gwiazdami”.

Kasia Skrzynecka w ostrych słowach po zwolnieniu Krisa Adamskiego

W oficjalnych mediach społecznościowych „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawił się dziś pożegnalny wpis, poświęcony Adamskiemu, w którym podziękowano mu za dotychczasowy wkład do programu. Pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy, krytykujących nowego szefa Polsatu ("Miszczak chyba leczy swój kompleks", napisał jeden z internautów), ostro odezwała się Katarzyna Skrzynecka.

Brak słów. Pożoga trwa... Dziękuję za tyle pięknych lat ultrazawodowej roboty. I wzruszeń – napisała w komentarzu artystka i po chwili doczekała się odpowiedzi od samego Krisa.

„Kasiula, dołączyłem do Waszego ekskluzywnego grona wyrzuconych. To komplement, nie porażka” odpisał jej Adamski. „Piękna i godna, dowcipna riposta” podsumowała sytuację Skrzynecka.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Plotek