Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Karolina Pajączkowska odeszła z TVP. Znamy jej plany. Mierzy bardzo wysoko
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 01.09.2023 11:27

Karolina Pajączkowska odeszła z TVP. Znamy jej plany. Mierzy bardzo wysoko

Nowa praca Karoliny Pajączkowskiej po odejściu z TVP, fot. KAPIF
Nowa praca Karoliny Pajączkowskiej po odejściu z TVP, fot. KAPIF

Karolina Pajączkowska odeszła z TVP. Dlaczego? Oświadczenie gwiazdy. Wiemy, co teraz planuje robić. Czy przejdzie do konkurencji? Co z jej ślubem?

Kariera Karoliny Pajączkowskiej. Jakie programy prowadziła?

Karolina Pajączkowska z TVP związana była od jesieni 2019 roku. Widzowie mieli okazję poznać ją jako ekspertkę w tematyce międzynarodowej. Prezenterka biegle mówi w trzech językach obcych – po angielsku, francusku i hiszpańsku. Jej umiejętności dziennikarskie i ścinająca z nóg uroda szybko zostały docenione przez szefostwo. W krótkim czasie po debiucie na wizji została częścią ekipy “Wstaje Dzień” i “Poranka Info”. 

Gwiazda w sierpniu 2020 roku została prowadzącą pasma dedykowanego widzom w USA i Kanadzie. A dwa lata temu została twarzą kanału TVP World. Aktywnie relacjonowała wojnę na Ukrainie.

Przed przejściem do TVP Karolina była prezenterką TVN24 BiS. Tam realizowała się jako gospodyni “Debaty dla młodych” oraz prowadząca anglojęzyczny serwis informacyjny.

Karolina Pajączkowska odeszła z TVP, fot. KAPIF
Karolina Pajączkowska, fot. KAPIF
Pamiętacie, jak Katarzyna Dowbor ogłosiła ciążę na wizji? Za odważny pomysł została zawieszona w pracy na dwa lata TVP boleśnie drwi z Polsatu po ataku fanki na Blankę. Przecieramy oczy po mocnym wpisie na profilu stacji

Karolina Pajączkowska odeszła z TVP. Oświadczenie prezenterki

O odejściu z TVP Karolina Pajączkowska poinformowała fanów 31 sierpnia w krótkim oświadczeniu.

Chciałabym wszystkim widzom bardzo podziękować za wspólnie spędzone 4 lata – napisała Pajączkowska na Instagramie.

Jak zauważyły Wirtualne Media, dziennikarka zniknęła z wizji kilkanaście dni po zmianach na stanowiskach dyrektorów i wicedyrektorów Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Michał Adamczyk na dyrektorskim stanowisku zastąpił Jarosława Olechowskiego, z kolei rządy w TVP Info objął jego zastępca Samuel Pereira.

Gdzie Karolina Pajączkowska będzie pracować po odejściu z TVP?

Co dalej z karierą Karoliny Pajączkowskiej? Gdzie teraz będzie pracować? Świat gwiazd dotarł do ciekawych informacji na temat planów zawodowych dziennikarki. Osoba z otoczenia gwiazdy zdradziła nam, że nie zobaczymy jej w TVN-ie. 

Pajączkowska ma bardzo ambitny plan rozpoczęcia kariery za granicą. Ma wszelkie atuty, które temu sprzyjają. Pajączkowska wychowywała się w Anglii, gdzie chodziła do renomowanych szkół. Świetnie mówi po angielsku. 

Jest typem odważnej dziennikarki, takiej w stylu amerykańskim. Nieustraszonej reporterki w typie reporterów CNN. Teraz bardzo poważnie rozważa pracę za granicą. W decyzji wspiera ją ukochany, z którym miała brać ślub – mówi nasz informator.

Karolina sprawdziła się nie tylko jako reporterka, ale także w roli prowadzącej:

Już powiedziała, że do TVN-u nie przejdzie. Właściwie został jej tylko Polsat, ale prędzej niż tam, będzie pracować za granicą. Jej materiały z wojny na Ukrainie były unikatowe i bardzo odważne. Rozmawiała z ludźmi w sposób, w jaki nikt inny z reporterów z nimi nie rozmawiał. Bardzo empatyczna. Pokazała, że potrafi być reporterką, która zmieniała się w profesjonalną prowadzącą, co pokazała na festiwalu w Opolu rok temu, który prowadziła z Tomaszem Kammelem.

Zmiany zawodowe sprawiły, że Karolina postanowiła przełożyć datę ślubu na inny termin:

Otrzymała już kilka propozycji, ale wszystko wymaga rozważenia i naradzenia się z narzeczonym. Jedno jest pewne. Przez te zawirowania w pracy musi odłożyć ślub – dodaje nasze źródło.

Trzymamy kciuki za Karolinę i jej zagraniczną karierę. 

Karolina Pajączkowska z partnerem, fot. KAPIF
Karolina Pajączkowska z narzeczonym, fot. KAPIF
Karolina Pajączkowska z partnerem, fot. KAPIF
Karolina Pajączkowska z narzeczonym, fot. KAPIF
Karolina Pajączkowska z partnerem, fot. KAPIF
Karolina Pajączkowska z narzeczonym, fot. KAPIF
Karolina Pajączkowska z partnerem, fot. KAPIF
Karolina Pajączkowska z narzeczonym, fot. KAPIF
Karolina Pajączkowska, fot. KAPIF
Karolina Pajączkowska, fot. KAPIF