Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Internauci burzą się po tańcu Kasi Cichopek. Wytykają jej jedną rzecz
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.03.2022 09:51

Internauci burzą się po tańcu Kasi Cichopek. Wytykają jej jedną rzecz

Kasia Cichopek
TRICOLORS/East News

Rzadko zdarza się, by Katarzyna Cichopek zebrała negatywne komentarze za taniec. Gwiazda zasłynęła w końcu jako zwyciężczyni 2. edycji programu "Taniec z gwiazdami", reprezentowała też Polskę w Konkursie Tańca Eurowizji. Zawsze musi być ten pierwszy raz - kiedy TVP pokazało jej taniec z Maciejem Kurzajewskim, natychmiast posypały się oburzone komentarze.

Cichopek jest znana nie tylko dzięki roli w "M jak miłość" czy sukcesom na polu tanecznym. Od września 2020 roku współprowadzi poranny program TVP2 "Pytanie na śniadanie". To właśnie stamtąd pochodzi feralne nagranie, które tak wzburzyło internautów.

Katarzyna Cichopek skrytykowana za taniec z Maciejem Kurzajewskim

Kasia Cichopek prowadzi śniadaniówkę "Pytanie na śniadanie" z Maciejem Kurzajewskim. Razem tworzą sympatyczny duet, lubiany przez widzów. W mediach społecznościowych dużo jest ich wspólnych zdjęć i nagrań. Jedno z nich znalazło się na oficjalnym TikToku TVP.

Film, na którym Cichopek i Kurzajewski tańczą do fragmentów różnych piosenek, zrobił furorę w sieci, choć nie z tych powodów, na które zapewne liczyli twórcy. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki. Wszyscy przyglądają się Kasi, która próbuje poruszać się w zdecydowanie za dużych szpilkach.

Po kim ona ma te buty? Maciej Kurzajewski też ma za duże buty, ale u niego aż tak to się nie rzuca w oczy, a u Cichopek to tragedia Chyba wszyscy zauważyli te za duże buty. Dlaczego je założyła? Wy też to zauważyliście! Cichopek ma za duże buty! Bidula, nie stać ją na własne buty, Kurski załatwił z wypożyczalni - czytamy w komentarzach.

Niektóre osoby zauważyły jednak, że taniec w za dużych szpilkach nie jest czymś prostym, więc gwiazda i tak daje radę:

Mimo wszystko, jak w za dużych butach, to i tak jej nieźle wychodzi - piszą internauci.

Katarzyna Cichopek i taniec

Taniec jest w życiu Katarzyny Cichopek bardzo ważny - także dlatego, że dzięki niemu znalazła miłość. Kiedy w 2005 roku zgodziła się na udział w programie "Taniec z gwiazdami" u boku Marcina Hakiela, który był jej trenerem i partnerem tanecznym, zapewne nie spodziewała się, że nie tylko wygra tę edycję show, ale też zakocha się z wzajemnością.

Z Marcinem Hakielem występowała także po emisji programu - para wzięła udział w ogólnopolskiej trasie widowiskowej "Taniec z gwiazdami w Twoim mieście". W 2006 roku wygrali też w specjalnej odsłonie tanecznego show "Finał Finałów Tańca z gwiazdami". W 2008 roku wzięli ślub i od tej pory są nierozłączni.

Para otworzyła też szkołę tańca "Hakiel. Akademia Tańca", stworzyła kurs tańca dla początkujących, dostępny na DVD, opublikowała też książkę o swoich doświadczeniach. W 2007 roku wspólnie reprezentowali nasz kraj w finale 1. Konkursu Tańca Eurowizji w Londynie, gdzie zajęli czwarte miejsce.

Zobacz film:

@badzmyrazem.tvp

A Wy ile znacie?

♬ dźwięk oryginalny - pytanienasniadanie

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Przykre informacje o Rodowicz chwile po półfinale "The Voice". Nie ma już wątpliwości

  2. Widzowie "Pnś" są zdruzgotani po tym, co zobaczyli na ekranie. Nagle wybuchł wielki skandal

  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska ostatnim wpisem zasmuciła internautów

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]