Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Była najsłynniejszą "Brzydulą" na świecie. Jak teraz wygląda? To istna piękność
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.08.2023 23:22

Była najsłynniejszą "Brzydulą" na świecie. Jak teraz wygląda? To istna piękność

To ona była najsłynniejszą "Brzydulą"
To ona była najsłynniejszą "Brzydulą", fot. Instagram/@ anaorozcoof; kadr z serialu "Brzydula"

Polski serial “Brzydula” z Julią Kamińską w roli tytułowej Uli cieszył się olbrzymią popularnością telewidzów. Nie można jednak porównywać tego do oryginalnej kolumbijskiej wersji produkcji, którą pokochali fani na całym świecie. Niewiarygodne, jak dziś wygląda aktorka wcielająca się w główną bohaterkę.

"Brzydula" do dziś cieszy się olbrzymią popularnością fanów

Kultowy serial TVN-u, opowiadający o przygodach Uli Cieplak do dziś cieszy się niesłabnącą sławą i sympatią fanów. Nie tylko rozbawiał nas do łez, ale też stał się bramą do wielkiej kariery takich gwiazd, jak: Julia Kamińska, Filip Bobek, czy Małgorzata Socha. 

Polska wersja serialu “BrzydUla” bez wątpienia była jedną z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat, ciężko porównywać ją jednak do fenomenu, jakim cieszyła się oryginalna, wywodząca się z Kolumbii wersja tej serii, nie mówiąc już o sławie, jaką przyniosła ona głównej aktorce - Anie Marii Orozco.

Magda Gessler trafiła do szpitala. Konieczna pilna operacja. Pojawiło się oświadczenie

Niesamowite, jak przez lata zmieniła się tytułowa "Brzydula"

Kolumbijski serial skupiał się na losach wywodzącej się z ubogiej rodziny dziewczyny, która otrzymała pracę w jednym z najbardziej prestiżowych domów mody - Ecomoda Beatriz. 

Mimo że była tam jedną z najbardziej oddanych i profesjonalnych pracownic, wszyscy skupiali się tylko na jej wyglądzie i ubiorze, które nie spełniały kryteriów postawionych osobom zatrudnionym w tym sektorze. Wszystko zmieniło się, gdy w obronie tytułowej Brzyduli stanął jej szef - a później nawet zaczął czuć do niej coś więcej, niż zwykłą sympatię.

I choć serial cieszył się największą popularnością na przełomie XX i XXI wieku, do dziś nazywany jest prawdziwą klasyką telewizji, a wiele osób chętnie do niego powraca. Oczywiście razem z popularnością, jaką cieszyła się produkcja, trzeba wspomnieć o sławie, jaką przyniosła ona głównej gwieździe - wcielającej się w postać Betty Anie Marii Orozco.

Kolumbijka już wtedy uznawana była za jedną z największych gwiazd Ameryki Południowej, ale po zakończeniu prac na planie “Brzyduli” wcale nie spoczęła na laurach. Jak wygląda obecnie i co działo się u niej przez te wszystkie lata?

Jak dziś wygląda najsłynniejsza "Brzydula"?

Ana Maria Orozco po sukcesie kolumbijskiej “Brzyduli” nie zamierzała schodzić z pierwszych stron gazet i dlatego też natychmiast ruszyła na podbój innych telewizyjnych produkcji. Niestety, żadna z nich nie cieszyła się tak wielką popularnością, jak jej debiutancki serial i nie pozwoliła na utrzymanie statusu wielkiej gwiazdy.

Kryzys w życiu zawodowym zbiegł się w czasie z kłopotami w życiu prywatnym. Aktorka wyszła za mąż za kolegę z planu “Brzyduli” - Juliana Arango, ale związek ten szybko okazał się niewypałem

Zaledwie po roku małżonkowie rozeszli się każdy w swoją stronę. Później gwiazda zakochała się w muzyku Martinie Quaglią, z którym doczekała się dwóch córek. Niestety tutaj również trudno mówić o szczęśliwym zakończeniu - para rozstała się po siedmiu latach.

Jedno, czego nie można odmówić Anie Marii Orozco to jej nieśmiertelnej urody. Nawet pomimo upływu lat odtwórczyni roli Betty może pochwalić się naprawdę pięknym i wiecznie młodym wyglądem.