Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Rolnik szuka żony": Ania Bardowska przeszła metamorfozę
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:24

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska przeszła metamorfozę

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska przeszła metamorfozę
fot. screen YouTube@Ania Bardowska
  • Ania Bardowska przeszła metamorfozę

  • Postanowiła nieco skrócić włosy i zmienić ich kolor

  • Fani są pod wrażeniem

Ania Bardowska po raz pierwszy dała się poznać fanom podczas drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Dziś jest prężnie działającą influencerką i chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Nie można się zatem dziwić, że jej metamorfoza wywołała pozytywny szok w oczach wielu ludzi.

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę

Druga seria programu "Rolnik szuka żony" odbyła się w 2015 roku, więc już wkrótce będziemy mieć szóstą rocznicę chwili, w której Ania i Grzegorz Bardowscy spojrzeli sobie w oczy po raz pierwszy.

Para uchodzi za jedną z najszczęśliwszych, które poznały się w trakcie słynnej produkcji Telewizji Polskiej, jednak nie można się temu dziwić. Doczekali się dwójki dzieci i już wkrótce przeprowadzą się do swojego nowego domu, który stanie w pobliżu gospodarstwa Grzegorza.

Tymczasem Ania Bardowska postanowiła nieco zaskoczyć wszystkich swoich fanów, ale nie tylko. Przeszła przez dużą metamorfozę w postaci nowego koloru włosów. Znana z blond pasemek dziewczyna postawiła na elegancki brąz, a także delikatne skrócenie ich długości.

Co ciekawe, o jej planach nie wiedział nawet sam Grzegorz, o czym postanowiła poinformować swoich fanów. Poinformowała o tym w opisie, a także, odpisując na jeden z pochlebiających komentarzy, których było setki.

- Kusiło mnie jeszcze krócej [...] Był mega zaskoczony [Grzegorz - red.], bo nie wiedział nic o moich planach. Najważniejsze, że na plus - czytamy na Instagramie Ani Bardowskiej.

Ania Bardowska w mediach społecznościowych

Popularność, którą Ania Bardowska uzyskała dzięki uczestnictwie w programie "Rolnik szuka żony" pozwoliła jej rozwinąć skrzydła w mediach społecznościowych, gdzie obecnie w głównej mierze skupia się jej kariera.

Małżonka Grzegorza Bardowskiego założyła kanał na YouTube, gdzie bardzo często publikuje filmy z życia codziennego jej rodziny. Dotychczas kanał kobiety subskrybuje aż ponad 112 tys. ludzi.

Nie inaczej jest w przypadku Instagrama, gdzie dzięki swojej zaradności i umiejętnościom przyciągania uwagi widza, skupia na sobie wzrok ponad 221 tys. obserwujących, a licznik ten bezustannie wzrasta. Życzymy dalszych sukcesów!

``
``

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z oficjalnego konta Anny Bardowskiej w serwisie społecznościowym YouTube, gdzie znajdziecie więcej filmów z jej udziałem.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]