Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Żaklina Ta Dinh urodziła. Znamy imię i płeć dziecka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2022 09:59

Żaklina Ta Dinh urodziła. Znamy imię i płeć dziecka

TVN logo
Pawel Wodzynski/East News

Żaklina Ta Dinh znana z programu TVN "Top Model" właśnie urodziła. Modelka podzieliła się radosną nowiną na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda opublikowała zdjęcia ze szpitala na swoim InstaStory. Znamy płeć i imię dziecka.

Żaklina Ta Dinh przez cały okres trwania ciąży relacjonowała jej przebieg na swoich social mediach. Jak mówiła sama modelka, termin porodu minął już jakiś czas temu, ale dziecko dalej nie chciało przyjść na świat. W końcu modelka pochwaliła się szczęśliwą informacją — Żaklina Ta Dinh została mamą.

Żaklina Ta Dinh w końcu urodziła

Żaklina Ta Dinh największą popularność zdobyła dzięki programowi TVN "Top Model". Gwiazda zyskała grono wiernych fanów, którzy obecnie obserwują modelkę na jej mediach społecznościowych. Żaklina Ta Dinh jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 528 tysięcy użytkowników.

Żaklina Ta Dinh z "Top Model" została mamą

Przez cały okres ciąży gwiazda relacjonowała jej przebieg na swoich social mediach. Na profilu modelki na Instagramie mogliśmy zobaczyć między innymi sesje zdjęciowe przyszłej mamy albo codzienne chwile z życia kobiety ciężarnej. Gwiazda relacjonowała też, jak wygląda jej przeprowadzka i w jaki sposób chce przyspieszyć poród, zwłaszcza, że minęło już sporo czasu po terminie.

Żaklina Ta Dinh nagrywała także na swoim profilu na Instagramie relacje z przyjęcia Baby Shower, na którym mieliśmy szansę odkryć, jakiej płci jest dziecko gwiazdy. Po pojawieniu się różowego confetti było jasne, że modelka spodziewa się córeczki. Uczestniczka show TVN "Top Model" pochwaliła się także imieniem, jakie wybrała dla swojej pociechy. Córka Żakliny Ta Dinh będzie mieć na imię Liya.

-Tak, nasza córka będzie mieć na imię Liya — podpisała zdjęcie z Baby Shower Żaklina Ta Dinh

Żaklina z show TVN "Top Model" urodziła

Kilka godzin temu modelka pochwaliła się, że w końcu nastała ta uroczysta chwila i Żaklina Ta Dinh wraz z ukochanym mogli przywitać na świecie ich długo wyczekiwaną córeczkę. Gwiazda show TVN "Top Model" pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, na którym pozuje wraz z partnerem i nowo narodzonym dzieckiem.

-Rodzinka w komplecie — podpisała fotografię na Instagramie Żaklina Ta Dinh

Gwiazda podzieliła się z fanami wieloma zdjęciami prosto ze szpitala. Modelka opublikowała na swoim InstaStory mnóstwo fotografii i filmików przedstawiających ją i małą Liyę.

Młodej mamie i jej bliskim serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze.

Żaklina
Instagram/zaklinatadinh_official

Córka Żakliny Ta Dinh
Instagram/zaklinatadinh_official

Żaklina z Top Model urodziła
Instagram/zaklinatadinh_official

Żaklina Ta Dinh urodziła
Instagram/zaklinatadinh_official

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Można się mocno zdziwić, jak teraz wygląda 2. Dramatyczne fakty nt. Krawczyka Juniora wyszły na jaw. Został pobity 3. Prokuratura zajęła się Barbarą Kurdej-Szatan. Niebywałe, czego dopuściła się gwiazda

Źródło: Instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].