Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Tylko u nas: "To nie był łatwy czas". Ela Romanowska w poruszających słowach o początkach w "Nasz nowy dom"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 03.08.2023 22:40

Tylko u nas: "To nie był łatwy czas". Ela Romanowska w poruszających słowach o początkach w "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska o początkach w "Naszym nowym domu", fot. KAPiF; swiatgwiazd.pl
Elżbieta Romanowska o początkach w "Naszym nowym domu", fot. KAPiF; swiatgwiazd.pl

Elżbieta Romanowska oczekuje na wrześniową premierę “Naszego nowego domu”, którego najnowszą edycję miała okazję poprowadzić. W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradziła, jak wyglądały jej początki w show oraz czy miała możliwość poznać Katarzynę Dowbor.

Elżbieta Romanowska debiutuje w roli gospodyni "Naszego nowego domu"

Nieoczekiwane zwolnienie z “Naszego nowego domu” Katarzyny Dowbor i zastąpienie jej Elżbietą Romanowską wzbudziło kilka miesięcy temu ogromne emocje wśród fanów programu. W rozmowie ze Światem Gwiazd nowa gospodyni wyznała, że sama była zaskoczona takim obrotem spraw.

Byłam nie mniej zaskoczona niż cała Polska z zaistniałej sytuacji. Miałam dość mało czasu, żeby się zdecydować. Trzeba było przemyśleć wszelkie „za” i „przeciw”. Decyzja została podjęta, a tylko czas pokaże, czy słuszna - orzekła skromnie aktorka.

Elżbieta Romanowska 1.png
Elżbieta Romanowska na ramówce Polsatu, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży! Dla nas komentuje płeć dziecka i pokazuje ekskluzywne zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem

Początki nowej gwiazdy "Naszego nowego domu"

Elżbieta Romanowska wspominała moment zatrudnienia jej do “Naszego nowego domu” i przyznała, że sytuacja nie była komfortowa dla żadnej ze stron. Ostatecznie skupiono się jednak przede wszystkim na szczytnym celu programu.

To nie był łatwy czas dla nikogo, ani dla samej pani Katarzyny, która znakomicie prowadziła program przez tak długi czas i była jego nieodzowną częścią, jak i dla ekipy i dla mnie gdzieś tam też. Na planie skupiliśmy się jednak na tym, co jest najważniejsze, czyli na rodzinach, na tym, by dalej realizować to, co jest głównym clou tego programu, czyli na tym, by pomagać zmieniać życie ludzi - opowiadała redakcji Świata Gwiazd nowa gospodyni show.

Elżbieta Romanowska 2.png
Elżbieta Romanowska z ekipą “Naszego nowego domu” na ramówce Polsatu, fot. KAPiF

Czy Elżbieta Romanowska poznała Katarzynę Dowbor?

Elżbieta Romanowska wyjawiła nam, że jak dotąd nie miała okazji poznać Katarzyny Dowbor. Stwierdziła jednak, że “zadomowić” jej w programie pomogła ekipa, która przyjęła ją z otwartymi sercami.

Bardzo pomaga mi ekipa, trzymają za mnie kciuki, są bardzo otwarci na wszelkiego rodzaju rady, sugestie, ponieważ tworzą ten program od dłuższego czasu i, nie ma co ukrywać, dłużej ode mnie. Dlatego bardzo chętnie z tych rad korzystam - stwierdziła nasza rozmówczyni.

Zobacz zdjęcia:

Elżbieta Romanowska 3.png
Elżbieta Romanowska na ramówce Polsatu, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor.png
Katarzyna Dowbor nie miała dotąd okazji poznać Elżbiety Romanowskiej, fot. KAPiF
Elżbieta Romanowska i Ilona Krawczyńska 4.png
Elżbieta Romanowska i Ilona Krawczyńska na ramówce Polsatu, fot. KAPiF