Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Piotr Stramowski w czerwonym lateksie, wyjątkowo odważna stylizacja
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.04.2023 21:55

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Piotr Stramowski w czerwonym lateksie, wyjątkowo odważna stylizacja

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Fot. materiały prasowe Polsatu

Widzowie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” widzieli już różne rzeczy na scenie, ale tej przemiany, którą zobaczyliśmy w szóstym odcinku programu, nie spodziewał się nikt. Jeżeli wyobrażaliście sobie kiedyś, jak wyglądałby Piotr Stramowski w czerwonym lateksie, to już nie musicie.

Aktor na co dzień znany jest z bardzo męskiego wizerunku. W swoich mediach społecznościowych nie wstydzi się pokazywać ciała, gołej klaty i napiętych muskułów. Dziś na scenie zobaczyliśmy mniej więcej to samo, ale ze sporą dawką pieprzu.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Piotr Stramowski z piosenką „I’m Too Sexy”

Piotr Stramowski w szóstym odcinku „TTBZ” wcielił się Richarda Fairbrassa, współzałożyciela i wokalistę zespołu Right Side Fred. Brytyjska grupa popowa powstała w 1989 roku i szybko stała się kultowa dzięki legendarnemu już dziś przebojowi „I’m Too Sexy”, nuconym pod prysznicami już przez kilka pokoleń.

Bracia Richard i Fred Fairbrass nagrali ją na przełomie 1991 i 1992 roku, czym szybko kupili sobie pierwsze miejsca na listach przebojów na całym świecie. Atmosferę kontrowersyjnego teledysku i głęboki, mruczący głos artysty musiał odtworzyć dziś Stramowski.

Dawid Kubacki dodał zdjęcie z żoną. Marta wyszła ze szpitala, ujawniono szczegóły leczenia

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Piotr Stramowski w czerwonym latekście

Pomysł na piosenkę „I’m Too Sexy” zrodził się, kiedy bracia Fairbrass prowadzili siłownię w Londynie. Richard zauważył, że panująca w niej atmosfera pełna jest toksycznego narcyzmu i pozerstwa. Pewnego dnia zdjął koszulkę i zaczął śpiewać przed lustrem „I’m too sexy for my shirt” („Jestem zbyt seksowny dla mojej koszuli”) jako żart

Andy Kastanas z „The Charlotte Observer” stwierdził w tamtym czasie: „Ten […] niezwykły głęboki męski wokal doprowadzi do szaleństwa wszystkie panie w okolicy”. Dziś próbował to osiągnąć Stramowski, wkraczając na scenę, odziany w obcisły, czerwony lateksowy kombinezon, ukazujący w pełni owłosioną klatę.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Piotr Stramowski oczarował jurorów

Dobra Robota, Piotrek, naprawdę kawał dobrej, świadomej, przygotowanej pracy. Można było łatwo przegiąć, ale tu obyło się bez mizdrzenia się z twojej strony. Jechałeś konsekwentnie  z fajnie wymyśloną rzeczą od początku do końca – skomentował Robert Janowski.

Juror dodał po chwili ostrożny żarcik: „Podobno były koło ciebie na scenie atrakcyjne tancerki. A ja nie patrzyłem na nie, tylko na ciebie. Tylko bez drugiego dna”. My uważamy, że drugie dno jest uzasadnione, wystarczy spojrzeć na te muskuły!

Zobacz zdjęcia i film:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Piotr Stramowski w „Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. materiały prasowe Polsatu
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Piotr Stramowski w „Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. materiały prasowe Polsatu
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Piotr Stramowski w „Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. materiały prasowe Polsatu