Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rolnik Szuka Żony

Rolnik Szuka Żony

Rolnik szuka żony
17.03.2024 16:16 Nikola z "Rolnika" w objęciach gwiazdy! Całus tu, rączka tam... A ona jak z wybiegu!

Choć już niedługo czeka kolejna edycja „Rolnik szuka żony”, widzowie wciąż nie przeboleli tego, co wydarzyło się w 10. sezonie. Uważaj, że Nikola została koszmarnie potraktowana przez Darka. A co robi ona sama? Właśnie pokazała nowe zdjęcie w objęciach kultowego gwiazdora!

Ania z "Rolnika"
16.03.2024 18:16 Anna z "Rolnika" tak namieszała, że musiała napisać publiczne sprostowanie! Padły tak mocne zarzuty, że przerwała milczenie

Kuba i Ania byli jedną z niewielu par programu “Rolnik szuka żony”, którym udało się odnaleźć miłość. Teraz rolniczka podzieliła się informacją o rocznicy, a w jej stronę padły mocne zarzuty ze strony fanów. Anna Derbiszewska napisała sprostowanie. 

"Rolnik szuka żony"
15.03.2024 20:10 Anna i Jakub z "Rolnika" mają co świętować! Wrzucili identyczne zdjęcia na swoje profile i zbierają gratulacje

Ania i Kuba z “Rolnik szuka żony” po długiej nieobecności ponownie są aktywni w mediach społecznościowych. Para właśnie pochwaliła się szczęśliwą informacją. Mają powody do radości. Szczegóły.

Anna Bardowska, fot. instagram.com/ania.bardowska
15.03.2024 07:14 Anna Bardowska pokazała metamorfozę ogrodu. To musiało kosztować majątek! Fani łapią się za głowy

Anna Bardowska ma pełne ręce roboty. Była uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” postanowiła zabrać się za prace ogrodowe. Jej zaangażowanie z pewnością wygenerować musiało kolosalne koszty!

Gwiazda "Rolnika" urodziła
13.03.2024 21:38 Gwiazda "Rolnik szuka żony" urodziła! Pokazała zdjęcie maleństwa i zdradziła, kto dołączył do rodziny

Gwiazda programu “Rolnik szuka żony” urodziła! Pierwsze zdjęcie maleństwa trafiło do sieci. Znamy płeć i imię!

Jakub Napierała i Stanisław Pytlarz w czasach programu "Rolnik szuka żony"
13.03.2024 20:22 Wielki powrót gwiazd "Rolnik szuka żony". Wycofali się z mediów, a tu taki sukces. W tle pieniądze i Oskary

Jakub Napierała i Stanisław Pytlarz wystąpili 6. i 8. edycji “Rolnik szuka żony”. Po programie skupili się na rozwijaniu swoich ogromnych i nowoczesnych gospodarstw, a teraz wracają i odcinają kupony od sukcesów. Sprawdziliśmy, jak wyglądają i co u nich słychać.

Ania z "Rolnika"
13.03.2024 16:49 Ania z "Rolnika" długo milczała, a teraz dzieli się swoim szczęściem! Fani czekali na takie wiadomości

Od kiedy Anna Derbiszewska wzięła udział w programie “Rolnik szuka żony” widzowie oszaleli na jej punkcie. Po zakończeniu produkcji mnóstwo osób dalej obserwuje ją w mediach. Fani zmartwili się, gdy przez prawie miesiąc nie dawała znaku życia. Teraz natomiast mogą odetchnąć z ulgą i zobaczyć, co pięknego pokazała rolniczka. 

Agnieszka Kwiatkowska z "Rolnik szuka żony 10" przed metamorfozą
12.03.2024 10:17 Agnieszka z "Rolnika" przeszła metamorfozę jak u Sablewskiej! Porównują ją do najpiękniejszej aktorki "M jak miłość"

Agnieszka Kwiatkowska z “Rolnik szuka żony 10” przeszła metamorfozę. Nowa fryzura, inny niż zazwyczaj makijaż i mamy przemianę na miarę tych, jakie Polkom od lat funduje Maja Sablewska. Internauci dostrzegli w bohaterce show TVP podobieństwo do gwiazdy “M jak miłość”.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny
11.03.2024 22:51 Ogromna radość w domu Paszkin i Bodziannego. Gwiazdy "Rolnik szuka żony" mają powody do świętowania

Miłość Marty Paszkin i Pawła Bodziannego rozkwitła odkąd tylko poznali się w programie. Para doczekała się nawet dziecka. Teraz kobieta podzieliła się następną fantastyczną informacją. 

Waldek z "Rolnika"
09.03.2024 19:35 Waldek z "Rolnika" pokazał prywatne zdjęcie z Dorotką. Uroda jego wybranki powodem dyskusji! W komentarzach poruszenie

Waldek z 10. edycji programu “Rolnik szuka żony” był jednym z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów show. Jego zachowania i wypowiedzi były szeroko komentowane przez widzów. Teraz jest w szczęśliwym związku z Dorotą. Podzielił się prywatną fotografią z ukochaną. Fani debatują nad jej wyglądem. 

Anna z "Rolnik szuka żony"
09.03.2024 18:15 "Jesteśmy szczęśliwi, zdrowi". Anna z "Rolnika" po przerwie wróciła do sieci. Fani zachwyceni po jej słowach o synku

Widzowie programu “Rolnik szuka żony” martwili się o Annę uczestniczkę 10. edycji show, która aktualnie jest w ciąży. Kobieta była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak nagle ślad po niej zaginął. Ku uciesze fanów znowu pojawiła się w sieci. Napisała o synku, a internauci szaleją z radości. 

"Rolnik szuka żony"
09.03.2024 10:41 Marta Paszkin otworzyła się po porodzie. Zdradziła, jak Paweł zajmuje się córeczką

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu “Rolnik szuka żony” niedawno po raz kolejny zostali rodzicami. Teraz byli uczestnicy show Telewizji Polskiej wyznali, jak wygląda ich życie w powiększonym składzie. Marta ujawniła także, jak jej mąż spełnia się w roli ojca. 

"Rolnik szuka żony"
07.03.2024 20:53 Niepokojąca cisza na profilu ciężarnej Anny z "Rolnika". Kuby jednak humor nie opuszcza. Oto co zdradził na temat narzeczonej

Program “Rolnik szuka żony” cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Jedną z ulubionych przez nich par byli Ania i Kuba z zeszłorocznej edycji. Fani zaniepokoili się tym, że kobieta nie wstawia nic na swoje media społecznościowe. Jej partnerowi, jak widać, jednak humor dopisuje. 

Rolnik szuka żony
02.03.2024 17:06 Waldek z "Rolnika" publikuje o raku piersi, a Dorota? Niepokojąca refleksja w jej relacji... Co się dzieje?

Waldemar i Dorota z „Rolnik szuka żony” od dłuższego czasu są na językach. Plotki o tym, czy wciąż są razem, przybrały na sile. Teraz para zaniepokoiła fanów na całego. Waldi opublikował wpis o nowotworze, a jego wybranka wywołała lawinę niedomówień.

Anna z "Rolnik szuka żony", fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
29.02.2024 20:13 Dramatyczny apel ciężarnej Anny z "Rolnika"! Poród za chwilę, a ona w takim stresie

Anna i Kuba z “Rolnik szuka żony” już wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Niestety, wiele wskazuje na to, że na krótko przed porodem, w życiu uczestniczki programu mogło dojść do wyjątkowo dramatycznej sytuacji.

Rolnik szuka żony
28.02.2024 09:43 Waldek z "Rolnika" wygadał się o dziecku! Najpierw przeprowadzka, a teraz takie nowiny

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów jubileuszowej edycji. Najwięcej uwagi przyciąga Waldek, który przed kamerami potrafił narobić niemałej afery, a teraz związał się z Dorotką. Para musi jednak cały czas odpowiadać na domysły internautów. Rolnik, chcąc uciąć pewne plotki, wygadał się na temat dziecka. Teraz już nie mogą się wycofać.

fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
24.02.2024 16:01 Waldek z "Rolnika" pokazał TAKIE widoki, że zapiera dech! I niech mu teraz ktoś zarzuci brak romantyzmu

Waldek z “Rolnik szuka żony” wyrósł na jednego z najpopularniejszych uczestników 10. edycji i wciąż pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. Teraz wielbiciele bohatera programu mogli przekonać się, jak wielkim romantykiem jest mężczyzna.

Agnieszka z "Rolnika"
24.02.2024 10:46 Agnieszka z "Rolnika" już tak nie wygląda! Metamorfoza na miarę Hollywood. Z szarej myszki zmieniła się w gwiazdę

Program “Rolnik szuka żony” cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Fani chętnie śledzą losy uczestników w mediach społecznościowych nawet po zakończeniu sezonu. Agnieszka z 10. edycji pokazała się w obłędnej stylizacji. Fani podziwiają jej metamorfozę.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, fot. instagram.com/marta_paszkin
23.02.2024 18:06 Marta Paszkin z „Rolnika” po porodzie dostała zakaz spotkań z synkiem. Lekarze są nieugięci

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu “Rolnik szuka żony” po raz kolejny zostali szczęśliwymi rodzicami, o czym w mediach społecznościowych poinformował dumny tata. Niestety, para mierzy się z problemem - lekarze zabronili byłej uczestniczce show TVP spotykać się z synem.

"Rolnik szuka żony"
23.02.2024 15:28 Marta Paszkin pokazała zdjęcie z porodówki. Gwiazda "Rolnika" złamała wszelkie tabu

Marta Paszkin z “Rolnik szuka żony” niedawno urodziła drugie dziecko. Teraz była uczestniczka popularnego show dodała post w mediach społecznościowych, w których podjęła ważny temat.

Marta Paszkin urodziła
21.02.2024 19:23 Marta Paszkin z "Rolnika" urodziła! Pierwsze zdjęcie trafiło do sieci. Znamy płeć i niezwykle oryginalne imię maluszka

Marta Paszkin z "Rolnika" urodziła! Pierwsze zdjęcie trafiło do sieci. Jakie urocze! Znamy płeć i niezwykle oryginalne imię maluszka.

Rolnik szuka żony
20.02.2024 15:44 Fani oszaleli na widok noworodka na profilu Anny z "Rolnika"! To już?

Widzowie „Rolnik szuka żony” z niecierpliwością czekają na narodziny syna Ani i Kuby. Czy maluch przyszedł już na świat? Rolniczka właśnie pokazała nagranie z noworodkiem!

Marta Manowska, fot. KAPiF
20.02.2024 13:13 Nowa edycja "Rolnik szuka żony" bez Marty Manowskiej? Prezenterka zabrała głos

Już wkrótce rozpoczną się pierwsze zdjęcia do 11. edycji reality show TVP “Rolnik szuka żony”. W związku ze zmianami obsadowymi w programach państwowego medium, fani zastanawiają się, czy na plan wróci dotychczasowa prowadząca, Marta Manowska. Teraz głos w sprawie zabrała sama gwiazda.

“Rolnik szuka żony”
19.02.2024 20:08 Jak Waldek z "Rolnika" publicznie nazwał Dorotę? Fani interweniują, a on się tłumaczy

Waldek z “Rolnik szuka żony” po zakończeniu programu należy do grona uczestników, którzy najczęściej pojawiają się w mediach i są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Wokół rolnika ciągle jest głośno odnośnie jego związku z poznaną w formacie Dorotą. Teraz Waldemar tłumaczy się przed fanami, z tego jak zwrócił się do partnerki. Szczegóły.

Rolnik szuka żony
18.02.2024 08:07 "Rolnik szuka żony". Poród Ani zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem Jakub funduje jej takie przeżycia. A widzowie ją ostrzegali!

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" w oczekiwaniu na kolejny sezon z uwagą obserwują media społecznościowe dotychczasowych bohaterów. Wiele uwagi skupia Ania z 10. edycji, która wraz z Kubą niedługo powita na świecie pierwsze wspólne dziecko. Na krótko przed porodem ukochany rolniczki zapewnił jej wiele emocji. 

Rolnik szuka żony
17.02.2024 09:07 Stanowcza reakcja Doroty z "Rolnika" po doniesieniach o końcu związku z Waldkiem. Ona tak serio?

Bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" zyskują w mediach społecznościowych rzeszę fanów, a uczestnicy jubileuszowej edycji szczególnie zapadli im w pamięć. Dużym zainteresowaniem cieszy się Dorota i Waldek, którzy nieoczekiwanie stworzyli związek. Jak wygląda obecnie ich relacja? Kobieta odniosła się do wiadomości o zakończonej relacji.

"Rolnik szuka żony"
17.02.2024 08:15 Sara z "Rolnika" pokazała się po samotnych walentynkach. Przecieramy oczy, patrząc na to, jak wygląda

Sara z programu “Rolnik szuka żony” jest jedną z najbardziej aktywnych w mediach uczestniczek programu. Jej niedawna relacja na InstaStories jednak mocno zaskoczyła. To naprawdę ona?

Rolnik szuka żony
16.02.2024 18:13 Nicola z "Rolnika" przeszła metamorfozę: "Mała aktualizacja". Mała? Na pewno zjawiskowa. Teraz to dopiero zawojowałaby show

10. sezon programu „Rolnik szuka żony” dobiegł końca, ale widzowie wciąż sprawdzają, co dzieje się z uczestnikami show. Metamorfoza Nicoli wywołała burzę w sieci. Niedoszła wybranka Darka zmieniła się nie do poznania, mamy zdjęcia.