Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Szaleństwa 66-letniej Marioli z "Sanatorium miłości". Brawura jak u nastolatki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.11.2023 16:14

Szaleństwa 66-letniej Marioli z "Sanatorium miłości". Brawura jak u nastolatki

Sanatorium miłości
Uczestniczka "Sanatorium miłości" świętuje urodziny, fot. AKPA; facebook.com/mariola.baruk

Uczestnicy „Sanatorium miłości” bywają bardzo przebojowi. Do osób, dla których wiek jest tylko liczbą, z pewnością należy Mariola Baruk. Niedawno świętowała 66. urodziny, a mimo to zdecydowała się na coś, na co nie mieliby odwagi dużo młodsi od niej.

Uczestnicy "Sanatorium miłości": Mariola Baruk

Mariola Baruk była uczestniczką czwartego sezonu „Sanatorium miłości”. Już od lat osiemdziesiątych mieszka w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. W programie TVP z tego powodu nazywano ją „Lucy z Ameryki”. Kobieta w show zbliżyła się do Piotra Huberta Langforta, ale pozostali przyjaciółmi.

Baruk nie znalazła miłości na antenie, co nie przeszkadza jej żyć pełnią życia. Nie zatrzymała jej nawet poważna kontuzja, która w czerwcu tego roku skończyła się operacją. 12 listopada świętowała 66. urodziny. Zamieściła w sieci zdjęcia z balonami i gośćmi, ale to był dopiero malutki początek szaleństw. Poniżej wszystkie szczegóły.

Sanatorium miłości.jpg
Mariola Baruk w “Sanatorium miłości”, fot. Telus/AKPA
Gerard z "Sanatorium miłości" tuż po ślubie mówi o innej kobiecie. Iwona musiała tego słuchać! Widzowie "Sanatorium miłości" zdruzgotani wiadomością o śmierci Krzysztofa. W nocy zalali TVP falą komentarzy

Mariola z "Sanatorium miłości" miała operację. Co robi teraz?

Mariola Baruk z „Sanatorium…” ma bardzo niebezpieczne hobby, któremu oddaje się nieprzerwanie od młodzieńczych lat. Nie zamierza przestać, bo nie ukrywa, że pasja jest dla niej całym życiem. Nie powstrzymała jej nawet kontuzja, której doznała rok temu i operacja, której musiała poddać się w czerwcu 2023 roku.

W rozmowie z magazynem „Na Żywo” Mariola przyznała, że miała operację barku. Ponad rok temu zwichnęła go podczas skoku ze spadochronem. Na szczęście pomimo bólu udało się jej wtedy bezpiecznie wylądować. Po tym wydarzeniu dalej oddawała się hobby, aż w końcu chirurg powiedział jej, że jeżeli nadal zamierza latać, musi zoperować bark. Po zabiegu musiała przez kilka miesięcy cierpliwie czekać na wyzdrowienie.

Nadeszła jesień, co dla Marioli oznacza powrót do szaleństw. Na co się zdecydowała?

"Lucy z Ameryki" świętuje 66. urodziny

Portal ShowNews rozmawiał z Mariolą z „Sanatorium miłości”. Okazuje się, że na 66. urodziny skoczyła ze spadochronem z wysokości 4500 metrów w Williamstown w New Jersey. I to nie raz, lecz pięć razy! Był to pierwszy raz od czasu operacji barku, więc tym bardziej wyjątkowy. Baruk ma za sobą już ponad 1600 takich wyczynów. W tym tempie ta liczba szybko wzrośnie.

To było 5 skoków w jeden dzień, jak imprezować to na całego. W końcu nie zawsze kończy się 23 i w ch*j miesięcy – wypaliła Mariola w wywiadzie.

Na zdjęciach poniżej zobaczycie, jak Mariola Baruk wygląda teraz i jak wyglądała w młodości, kiedy zaczynała przygodę ze spadochroniarstwem.

Sanatorium miłości.jpg
Mariola Baruk w “Sanatorium miłości”, fot. Telus/AKPA
Sanatorium miłości.jpg
Mariola Baruk w “Sanatorium miłości”, fot. Telus/AKPA

Źródło: ShowNews