Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > "Pytanie na śniadanie": Małgorzata Tomaszewska rozpłakała się na wizji
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 22.02.2023 12:12

"Pytanie na śniadanie": Małgorzata Tomaszewska rozpłakała się na wizji

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPiF

W środowy poranek w "Pytaniu na śniadanie" Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora poruszyli temat wojny na Ukrainie. Prezenterka nie mogła powstrzymać się od łez po tym, co zobaczyła. 

Za dwa dni minie dokładnie rok od rozpoczęcia wojny na Ukrainie. To był czas, który odmienił losy wielu ludzi, którzy stracili swoje życie, bliskich, domy i cały dorobek życia. Emocje w śniadaniówce sięgnęły zenitu. 

"Pytanie na śniadanie": goście

Dzisiejszymi gospodarzami programu "Pytanie na śniadanie" byli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, którzy poruszali kolejne ciekawe tematy dotyczące zdrowia, natury czy urody. Goście śniadaniówki dowiedzieli się m.in. co zrobić, aby mieć energię przez cały dzień oraz jak sprawdzić zdolność nasion do kiełkowania. 

W programie pojawiła się również piosenkarka Sara James, która wygrała 4. edycję "The Voice Kids" i pojawiła się w 17. sezonie "America's Got Talent". Były też trudniejsze tematy. W związku z rocznicą wybuchu wojny na Ukrainie pojawił się również dziennikarz Krzysztof Rześniowiecki, który opowiedział o jej tragicznych skutkach. 

Katarzyna Cichopek postawiła na ostre cięcie. Odważna decyzja, ta długość nie pasuje każdemu

"Pytanie na śniadanie": Małgorzata Tomaszewska popłakała się na wizji

Prowadzący śniadaniówkę Sikora i Tomaszewska gościli na kanapach "Pytania na śniadanie" dziennikarza i prezentera telewizyjnego Krzysztofa Rześniowieckiego, który opowiedział o skutkach wojny na Ukrainie. 

Podczas rozmowy w tle były emitowane przykre i pełne bólu nagrania ludzi z Ukrainy, którzy żegnali się z rodziną i uciekali przed wojną. Tomaszewska nie mogła znieść tego widoku, emocje były silniejsze i doprowadziły ją do łez na wizji. 

"Pytanie na śniadanie": łzy na wizji

Małgorzata Tomaszewska nie była pierwszą prowadzącą śniadaniówki, która uroniła łzy na wizji. W listopadzie ubiegłego roku Katarzyna Cichopek również rozkleiła się podczas rozmowy o Witoldzie Pyrkoszu, który zmarł nagle po udarze w 2017 roku. 

Produkcja "Pytania na śniadanie" podczas rozmowy z Teresą Lipowską pokazała fragmenty z serialu z udziałem aktora. Piękne wspomnienia z jego życia najbardziej poruszyły partnerkę Kujrzajewskiego, która podczas oglądania przecierała łzy. 

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].