Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Nowy serial zamiast "Ojca Mateusza". W piątkowe wieczory zamiast Żmijewskiego widzowie zobaczą Deląga i Cyrwusa
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.02.2023 14:28

Nowy serial zamiast "Ojca Mateusza". W piątkowe wieczory zamiast Żmijewskiego widzowie zobaczą Deląga i Cyrwusa

Artur Żmijewski, Paweł Deląg
fot. KAPiF

"Ojciec Mateusz" od lat zrzeszał przed ekranami tysiące fanów, którzy obserwowali niewiarygodne przygody księdza z Sandomierza. Niedługo będą musieli pożegnać się z piątkową emisją serialu. Jego miejsce zajmie inna produkcja TVP.

Wraz ze zbliżającą się wiosną dochodzi do pewnych zmian w ofercie programowej TVP. Już w marcu widzowie powitają w piątkowe wieczory zupełnie nową propozycję. "Krucjata" będzie emitowana w tym samym czasie co dotychczasowy hit stacji.

"Ojciec Mateusz" zastąpiony nowym serialem

Widzowie TVP mogą być nieco zaskoczeni wiadomością, tym bardziej że produkcja planowo powraca z 29. sezonem. Nowe odcinki miały zostać emitowane już w marcu, jednak jak podaje portal Wirtualnemedia.pl nastąpiły pewne zmiany w ofercie programowej.

Co prawda "Ojciec Mateusz" dołączy do oferty programowej zgodnie z planem, jednak jego emisja nie będzie odbywała się w piątkowe wieczory, tak jak miało to miejsce do tej pory. Serial powróci do swojego dawnego czasu antenowego, który wypadał w czwartki.

Od stycznia fani mieszkańców Sandomierza mogą przypominać sobie losy bohaterów za sprawą powtórek. W marcu pojawią się premierowe odcinki w każdy czwartek o godzinie 20:30.

Nowy serial TVP zjedna sobie widzów?

"Krucjata" to kryminalna historia z krwi i kości. Wraz z funkcjonariuszami wydziału zabójstw i terroru Komendy Stołecznej Policji ruszymy w podróż pełną przestępstw oraz zawiłych zagadek. Nie zabraknie pełnych akcji scen, a także obaw o bezpieczeństwo głównych bohaterów.

Wśród obsady znalazły się obecne gwiazdy polskiego show-biznesu na czele z Pawłem Delągiem oraz Piotrem Cyrwusem. Na ekranie towarzyszyć im będą m.in.: Vanessa Aleksander, Julian Świeżewski, Masza Wągrocka, Michał Czernecki, Michał Kaleta oraz Rafał Maćkowiak.

Produkcja Łukasza Ostalskiego w listopadzie miała swoją premierę w internetowym serwisie TVP VOD. Teraz zostanie przedstawiona telewizyjnym widzom w piątkowym wieczornym paśmie. Pierwsze odcinki nowego serialu będzie można zobaczyć już w marcu o 20:30.

Zobacz zdjęcia:

Artur Żmijewski
fot. KAPiF
Paweł Deląg
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Aktor "M jak miłość" w "Pierwszej miłości". Krystian Wieczorek ma nową pracę

  2. Aktor "M jak miłość" i "Pierwszej miłości" popełnił samobójstwo. Zostawił list, który pozostaje wielką tajemnicą

  3. Filip Chajzer jednak walczy o miłość? Najnowsze wiadomości zaprzeczają medialnym doniesieniom

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: wirtualnemedia.pl