Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Marcjanna Lelek nie wróci do "M jak miłość"! Gwiazda TVP uderzyła w stację: "Homofobiczna telewizja"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.06.2023 09:43

Marcjanna Lelek nie wróci do "M jak miłość"! Gwiazda TVP uderzyła w stację: "Homofobiczna telewizja"

Marcjanna Lelek nie zagra już w "M jak miłość", fot. KAPIF; Instagram/@marcjannalelek
Marcjanna Lelek nie zagra już w "M jak miłość", fot. KAPIF; Instagram/@marcjannalelek

Marcjanna Lelek zasłynęła przed laty rolą Natalki Mostowiak w kultowej produkcji “M jak miłość”. Teraz gwiazda postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów dotyczące jej ewentualnego powrotu do serialu. Niektórzy mogą być mocno zawiedzeni.

Marcjanna Lelek przed laty wcieliła się w córkę Marka Mostowiaka

To właśnie serial “M jak miłość” stał się dla aktorki bramą do aktorstwa i polskiego show-biznesu. Przez wiele lat Marcjanna Lelek sukcesywnie wcielała się w postać starszej adoptowanej córki Marka i Hanki Mostowiak - Natalii. 

I pomimo faktu, że postać ta towarzyszyła nam od kilkunastu lat, a widzowie na własne oczy mogli zobaczyć proces dojrzewania dziewczyny, jakiś czas temu Natalka zniknęła z produkcji Telewizji Polskiej. Spowodowane to było rozpoczęciem przez aktorkę studiów w Łódzkiej Szkole Filmowej.

Z racji obowiązków gwiazdy, jej serialowa postać wyjechała do Australii. Teraz jednak Marcjanna Lelek otwarcie przyznaje, co uważa na temat swojego powrotu do hitu TVP.

"Dzień Dobry TVN": To ona zajmie miejsce Małgorzaty Rozenek? Jest córką słynnego Polaka i ma wielu wiernych fanów

Marcjanna Lelek zdradza, czy powrócie do "M jak miłość"

Aktorka nie ukrywa, że na ten moment nie planuje powrotu do kultowego serialu Telewizji Polskiej. Marcjanna Lelek dodała obszerny post na swój profil na Instagramie, w którym zaznaczyła, że ponowne wcielenie się w postać Natalki nie jest na liście jej priorytetów.

A więc minęło kilka lat, a wciąż regularnie dostaję wiadomości z pytaniem: Marcjanna, kiedy wrócisz do M jak miłość? Słuchajcie: nigdy.

Gwiazda tłumaczy swoją decyzję nie tylko nadmiarem obowiązków, spowodowanych trzecim rokiem studiów reżyserskich, ale również kierunkiem stacji zajmującą się produkcją “M jak miłość”. Marcjanna Lelek wyjaśnia, że nie chce ponownie pracować dla takiego pracodawcy.

Jeśli będzie halo, że Natalka wraca, to nie będę to ja, będzie to inna aktorka, która tę rolę dostanie, a ja tutaj, po tej stronie kamery, po której zawsze chciałam stać, będę wyczekiwać na moment, kiedy moje nazwisko będzie kojarzyć się z mądrymi i czułymi filmami i walką o równość, a nie homofobiczną telewizją.

Marcjanna Lelek dokonała coming-outu

Swoje słowa aktorka opatrzyła zdjęciem jednego ze swoich tatuaży - zdobieniem z elementami tęczy, nawiązującej do flagi LGBTQ+. W komentarzach pod jej wpisem natychmiast pojawiły się popierające ją słowa fanów, którzy twierdzą, że nie tylko ona byłaby przeciwko współpracy z TVP. Brak chęci mogłaby wyrazić również sama stacja, a to wszystko z powodu orientacji aktorki.

Ponad rok temu Marcjanna Lelek dokonała coming-outu i wyjawiła, że jest w szczęśliwym związku z kobietą. Za pomocą długiego wpisu w social mediach wyjawiła, że jest bardzo zadowolona i cieszy się, że może liczyć na wsparcie swoich bliskich.

Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie. Dotychczas spotykałam się tylko z chłopcami, ale w sumie zawsze spodziewałam się, że może mi się to przydarzyć, no i w końcu spotkałam tak zachwycającą, że mnie trafiło i trzyma

Zobacz post:

Marcjanna Lejek instagram.jpg
Marcjanna Lejek na Instagramie, fot.Instagram/@marcjannalejek