Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Malwina Wędzikowska z niecodziennym "dodatkiem" na ramówce TVN. Co ona ma na głowie? Skojarzenia nasuwają się same
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.08.2023 18:18

Malwina Wędzikowska z niecodziennym "dodatkiem" na ramówce TVN. Co ona ma na głowie? Skojarzenia nasuwają się same

Malwina Wędzikowska zaskoczyła kreacją
Malwina Wędzikowska zaskoczyła kreacją, fot.

Prezentacja jesiennej ramówki TVN obfitowała w masę gwiazd, które zaskoczyły nas swoimi nietuzinkowymi kreacjami. Jedną z twarzy stacji, która bez wątpienia przykuła uwagę swoją stylizacją, była gospodyni debiutującego show “The Traitors” Malwina Wędzikowska. Niewiarygodne, na jaki dodatek zdecydowała się prezenterka.

Gwiazdy zadały szyku na ramóce TVN-u

Po Polsacie i TVP przyszedł czas na trzecią największą polską stację. Już dzisiaj TVN zorganizowało specjalne wydarzenie w sopockim hotelu Sheraton, podczas którego zaprezentowało swoją jesienną ramówkę. Na imprezie nie zabrakło największych gwiazd, które zaskoczyły nas swoimi niesamowitymi stylizacjami.

Na czerwonym dywanie zapozowała między innymi Paulina Krupińska, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Agnieszka Woźniak-Starak, czy Monika Olejnik, która urzekła wszystkich swoją różową kreacją. I choć każda z zaproszonych gwiazd wyglądała fenomenalnie uwaga fotoreporterów skupiła się na Malwinie Wędzikowskiej.

Dorota Wellman tak udowodniła, kto jest prawdziwą królową TVN? Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów

Malwina Wędzikowska zaskoczyła kreacją na ramówce TVN-u

Prezenterka już od jesieni będzie miała okazję sprawdzić się w roli prowadzącej polskiej wersji programu “ The Traitors”, która zadebiutuje na antenie TVN-u. Dodatkowo Malwina Wędzikowska wielokrotnie współpracowała ze stacją i działała za jej kulisami jak stylistka przy programach “Taniec z gwiazdami”,  czy “Top Model”.

Teraz spojrzenia wszystkich skupiły się na gwieździe z powodu nietuzinkowej kreacji, jaką założyła na siebie na uroczystą prezentację jesiennej ramówki. Uwagę zwróciła nie tylko sama sukienka, ale również niecodzienny dodatek, na jaki postawiła kostiumografka.

Malwina Wędzikowska w niecodziennym dodatku. Skojarzenia nasuwają się same

Prezenterka zaprezentowała się w sopockim Sheratonie ubrana w dopasowaną, sięgającą do ziemi kreację. Czarna sukienka mocno opinała ciało gwiazdy i podkreślała jej zgrabną sylwetkę. Uwagę zwracało również jej wycięcie na plecach oraz głęboki dekolt.

Warto spojrzeć również na dodatki, jakie tego dnia wybrała Malwina Wędzikowska. Kostiumografka założyła klasyczną czarną torebkę, którą przewiesiła na ramieniu. Najwięcej emocji wywołała jednak czarna chusta, która ozdobiła głowę nowej prowadzącej “The Traitors”. Trzeba przyznać, że wyglądała ona zjawisko, lecz niecodziennie, a swoim ubiorem nawiązała do zupełnie innej kultury.

Malwina Wędzikowska 1.jpg
Malwina Wędzikowska zaskoczyła na ramówce TVN, fot. KAPIF
Malwina Wędzikowska 2.jpg
Malwina Wędzikowska zaskoczyła na ramówce TVN, fot. KAPIF
Malwina Wędzikowska 3.jpg
Malwina Wędzikowska zaskoczyła na ramówce TVN, fot. KAPIF
Tagi: TVN