Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Małgorzata Ohme pochwaliła się wynikiem syna z matur. Ma powód do dumy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.07.2022 18:49

Małgorzata Ohme pochwaliła się wynikiem syna z matur. Ma powód do dumy

Małgorzata Ohme
Kadr z Dzień Dobry TVN, prod. TVN

Prezenterka "Dzień Dobry TVN", tak jak wielu polskich rodziców, z ręką na sercu czekało na tegoroczne wyniki matur swoich pociech. Okazuje się, że syn Małgorzaty Ohme poradził sobie zaskakująco dobrze. Egzamin dojrzałości pomoże dostać mu się na wymarzoną uczelnię.

Niedawno polscy maturzyści przeżyli chwile grozy związaną z ogłoszeniem wyników tegorocznych egzaminów dojrzałości. Oceniają one dotychczasowe osiągnięcia i starania uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Niektórzy ze strachem sprawdzali procenty przy zdawanych przedmiotach.

Okazuje się, że syn Małgorzaty Ohme, który w tym roku podchodził do matur, może ze spokojem dokonać wyboru wyższej uczelni. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdradziła imponujące wyniki Jerzego.

Syn gwiazdy "Dzień Dobry TVN" zdał maturę śpiewająco

Małgorzata Ohme rzadko wspomina medialnie o własnym życiu prywatnym, jednak majowe egzaminy syna stanowiły dla niej wyjątkowo ważne wydarzenia. Jak wielu rodziców, dziennikarka wierzyła, że jej dziecku uda się zdobyć wysokie wyniki, które pomogą mu dostać się na wymarzoną uczelnię.

Okazuje się, że wyniki Jerzego zaskoczyły prezenterkę "Dzień Dobry TVN". Dumna mama postanowili podzielić się dobrymi nowinami z mediami. W rozmowie z Plejadą Małgorzata Ohme wyznała, że chłopak zdał język angielski na maksymalną ilość 100 procent. Równie dobrze poszły mu pozostałe przedmioty, matematyka - 82 procent oraz język polski - 77 procent.

Gwiazda TVN nie ukrywała dumy z syna, który w najbliższych miesiącach stanie przed trudnym wyborem kolejnej ścieżki edukacji. Okazuje się, że maturzysta ma już zarysowany plan na własną przyszłość.

Syn Małgorzaty Ohme przejawia wiele talentów

Biorąc pod uwagę ujawnione wyniki egzaminów maturalnych, można przypuszczać, że Jerzy Ohme doskonale radzi sobie z językiem obcym, jakim jest angielski. Pozostały przedmioty również otrzymały wysokie wyniki, co z pewnością otworzy mu drzwi do wielu uczelni.

Małgorzata Ohme rzadko wspomina o sukcesach swoich dzieci, ale o jej synu media usłyszały już podczas premiery filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". To właśnie tam chłopak zadebiutował jako aktor u boku takich gwiazd jak m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Sebastian Stankiewicz, Agnieszka Więdłocha, Paulina Gałązka czy Artura Barciś.

Okazuje się, że maturzysta nie chce jednak podążać telewizyjnymi śladami jego znanej mamy. Jerzy planuje rozpocząć studia na kierunku zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego w polskiej stolicy.

Małgorzata Ohme
fot.instagram.com/gosiaohme/
Małgorzata Ohme
fot.instagram.com/gosiaohme/
Małgorzata Ohme
fot.instagram.com/gosiaohme/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ciężko uwierzyć, co księżna Kate przekazała ws. dzieci. Cała trójka podjęła się pierwszej pracy

  2. Wspaniała wiadomość dla widzów Polsatu, uwielbiany hit po latach wraca na antenę. Wprowadzono spore zmiany

  3. Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z żoną, jedno od razu zwraca uwagę. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Wp.pl