Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Maisie Williams z "Gry o tron" zgoliła włosy. Pokazała zaskakujące zdjęcie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.08.2022 16:02

Maisie Williams z "Gry o tron" zgoliła włosy. Pokazała zaskakujące zdjęcie

Maisie Williams
fot.Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America - Maisie Williams, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=80934812

Jako nastolatka wystąpiła w jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Po przygodzie na planie "Gry o tron" aktorka nie przestaje zaskakiwać. Maisie Williams pokazała internautom diametralną metamorfozę.

Przygodę z aktorstwem rozpoczęła w wieku zaledwie 12 lat, otrzymując angaż w kasowym hicie HBO. Jako Arya Stark zaskakiwała widzów i wzbudzała ich ogromną sympatię. Po zakończonej serii internauci nadal obserwują jej poczynania w sieci. Niedawno wywołała ogromne zaskoczenie, pokazując metamorfozę.

Gwiazda serialu "Gra o tron" zgoliła włosy

Maisie Williams wielokrotnie udowadniała, że moda jest dla niej sposobem wyrażania samej siebie. Podczas gwiazdorskich eventów aktorka pojawiała się w kolorowych włosach oraz niezapomnianych stylizacjach, które kradły uwagę fotoreporterów.

Niedawno zaskoczyła również odbiorców w mediach społecznościowych. Jej ponad dziesięciomilionowa publiczność mogła zobaczyć odmieniony wizerunek idolki. Gwiazda "Gry o tron" postanowiła zupełnie ogolić głowę. Pokazując światu nową odsłonę, żartobliwie napisała, że do mycia włosów może teraz używać płynu do mycia twarzy.

Internauci byli zachwyceni decyzją aktorki i gratulowali jej odważnej decyzji. Okazuje się, że zmiana fryzury nie była jedynie spontanicznym działaniem.

Gwiazda serialu "Gra o tron" powróci na ekrany w nowej odsłonie

Po zakończeniu pracy nad popularną produkcją Maisie Williams stała się jedną z najbardziej obiecujących gwiazd młodego pokolenia w Hollywood. Widzowie mogli oglądać jej aktorski rozwój w takich produkcjach jak m.in.: "Kiedy się pojawiłaś", "Nowi mutanci" czy "The Owners".

Młoda aktorka ma przed sobą kolejny projekt, który wymagał od niej wielu poświęceń. To właśnie rola w nowym serialu o legendarnym, punk-rockowym zespole Sex Pistols sprawiła, że gwiazda "Gry o tron" pozbyła się włosów.

Maisie Williams w produkcji ma wcielić się w rolę modelki, Pameli "Jordan" Rooke. Premierę zaplanowano jeszcze w tym roku, a fani aktorki nie mogą się doczekać jej nowej postaci. Poświęcenie dla pracy z pewnością zrobiło wrażenie na jej odbiorcach.

Maisie Williams
fot.Myles Kalus Anak Jihem - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=77664255
Gra o tron
Kadr z serialu Gra o tron, prod. HBO

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. On naprawdę ma 60 lat? Nagrali, co Cezary Pazura wyrabia w USA

  2. 36-letnia gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka. Niedawno przeżyła wielką tragedię

  3. Ciężko uwierzyć, co dzieje się na profilu Roksany. Fani nie pohamowali emocji, kadr z wakacji robi furorę Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].