Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "M jak miłość". Z Piotrkiem jest coraz gorzej, wszystko przez pracę. Podzieli losy swojego ojca?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.04.2023 21:07

"M jak miłość". Z Piotrkiem jest coraz gorzej, wszystko przez pracę. Podzieli losy swojego ojca?

"M jak miłość"
kadr z serialu "M jak miłość"/TVP

“M jak miłość" stawia pod znakiem zapytania dalsze losy jednego z ulubionych bohaterów miłośników serialu. Piotr Zduński już od jakiegoś czasu wykazywał symptomy poważnej choroby. Teraz jego stan jeszcze się pogorszy. 

Chęć budowania kariery i poczucie niezniszczalności odbija się mocno na zdrowiu Piotrka. Mężczyzna nie chce zdradzić swojej żonie, że nie czuje się już na siłach, by kontynuować dotychczasowy tryb życia. 

"M jak miłość". Z Piotrem jest coraz gorzej

Piotr Zduński, grany w “M jak miłość” przez Marcina Mroczka, to jedna z najdłużej występujących w serialu postaci. Na ekranach, podobnie jak jego brat Paweł, obecny jest od samego początku istnienia produkcji

Nic dziwnego, że los bohatera nie jest obojętny widzom i z przykrością patrzą na to, co dzieje się z nim w ostatnich odcinkach. Mężczyzna bierze na swoje barki coraz więcej pracy w kancelarii, nie zwracając zupełnie uwagi na pogarszający się stan zdrowia

Beata Kozidrak ze sceny ogłosiła radosną nowinę. "Nikt się nie spodziewał". Wychodzi za mąż

Piotrek z "M jak miłość" tai swój stan zdrowia przed Kingą

W 1730. odcinku “M jak miłość” Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie próbowała dowiedzieć się, co dzieje się z jej mężem. Kobieta zauważa, że jej ukochany ciężko pracuje, ma duże problemy ze snem i apetytem. 

Piotrek nie zamierza jednak wyjawiać jej prawdy. Nawet, gdy Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) głośno odnotuje jego zły wygląd, bohater będzie tłumaczyć się zwykłym przemęczeniem

"M jak miłość". Incydent w kancelarii

Niestety, bagatelizowanie choroby i udawanie, że nic złego się nie dzieje, przyniesie dramatyczne konsekwencje. W 1730. odcinku “M jak miłość” Piotrek ponownie straci przytomność - tym razem w swojej własnej kancelarii. 

Paweł (Rafał Mroczek) będzie próbował przemówić swojemu bratu do rozumu, przypominając mu o przyczynie śmierci ojca braci, jaką był zawał serca. Czy zdoła przekonać go do swoich racji? Widzowie dowiedzą się tego w kolejnych odcinkach kultowego serialu. 

Zobacz zdjęcia: