Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Kryzys ulubionej pary w "M jak miłość", w tle poważna choroba serca. Przed widzami masa przykrych odcinków
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.08.2023 16:07

Kryzys ulubionej pary w "M jak miłość", w tle poważna choroba serca. Przed widzami masa przykrych odcinków

Kryzys ulubionej pary w "M jak miłość"
Kryzys ulubionej pary w "M jak miłość", fot. kadr z serialu "M jak miłość"

“M jak miłość” od lat cieszy się niesłabnącą sympatią wiernych fanów. Po wakacjach na widzów czeka nowa masa emocji i wrażeń. Tym razem czarne chmury zawisną nad jedną z ulubionych par telewidzów. Czy znajomi wyciągną do niej pomocną dłoń?

Masa zawirowań w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość"

Kultowe show Telewizji Polskiej od lat przyciąga przed telewizory grono wiernych fanów. Widzowie naprawdę zżyli się z bohaterami swojego ulubionego serialu i z niecierpliwością czekają na kolejne ich losy. W powakacyjnych odcinkach nie zabraknie wrażeń i nagłych zwrotów akcji.

Nieszczęście pojawi się w życiu jednej z ulubionych par telewidzów, czyli u Kingi i Piotrka Zduńskich. Odgrywane przez Katarzynę Cichopek i Marcina Mroczka małżeństwo stanie przed poważnym kryzysem, z którego raczej nie będą w stanie wyjść bez pomocy bliskich.

Przyszli razem na wywiad. Zostali okrzyknięci parą. Natychmiastowa reakcja Smolastego

"M jak miłość": Nad Zduńskimi zawisną ciemne chmury

Niestety, w najnowszym sezonie “M jak miłość” Kingę i Piotra Zduńskich nie ominie masa przykrości. Choroba prawnika bardzo wpłynie na całą rodzinę - i to nie tylko na ich sytuację materialną, ale również atmosferę panującą w domu. Po dwóch przebytych zawałach i skomplikowanej operacji Piotrek będzie długo dochodził do siebie.

W tym trudnym okresie może liczyć na wsparcie żony, która na każdym kroku zapewnia go, że ze wszystkim sobie poradzi. Sama jednak doskonale wie, że jej słowa dalekie są od prawdy. Odczuwa to także jej mąż, który nie tylko czuje się dla niej ciężarem, ale też obawia się o finanse swojej rodziny.

"M jak miłość": W trudnym momencie Zduńscy mogą liczyć na przyjaciół

Całe szczęście w tym dramatycznym czasie Kinga i Piotrek najlepiej dowiedzą się o tym, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Na ciężką sytuację małżeństwa nie pozostaną obojętni Magda i Andrzej, którzy natychmiast wyciągną do nich pomocną dłoń. 

Para odgrywana przez Annę Muchę oraz Krystiana Wieczorka zdecyduje się na szczerą rozmowę z przyjaciółmi, podczas której dojdą do wniosku, że Piotrek musi jak najszybciej wrócić do pełni sił - i to bez względu na koszty. Budzyński zaproponuje więc, że wszystkie koszty leczenia prawnika pokryje jego kancelaria.

Źródło: se.pl