Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Krystian Wieczorek zrezygnował w roli w "Komisarzu Aleksie". TVP szuka następcy
Kamila Krótka
Kamila Krótka 24.03.2022 09:23

Krystian Wieczorek zrezygnował w roli w "Komisarzu Aleksie". TVP szuka następcy

TVP - odejście Krystiana Wieczorka
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Na początku grudnia okazało się, że z produkcji TVP - "Komisarza Alexa" odchodzi Krystian Wieczorek. Wcielał się on w postać głównego bohatera. Czym zakończy się ta decyzja?

Krystian Wieczorek odszedł z TVP

Z pracy na planie serialu "Komisarz Alex" zrezygnował Krystian Wieczorek i... nie tylko on. Jak się okazało, taką samą decyzję zdecydowała się podjąć również jego serialowa partnerka, Magdalena Walach.

Krystian Wieczorek wcielał się w rolę Piotra Górskiego od pięciu lat. Pracę na planie "Komisarza Aleksa" rozpoczął w 2016 roku. Aktor zdecydował się jednak na odejście z produkcji.

Nie podano oficjalnych przyczyn odejścia z serialu. Informator portalu Pudelek.pl wskazał tylko, że decyzja ta była podyktowana chęcią zmiany perspektywy oraz rozwoju.

Decyzja stacji - kto na miejsce Krystiana Wieczorka?

Jak się okazuje, TVP już próbuje znaleźć kogoś na miejsce Krystiana Wieczorka. Pudelek wskazuje, że stacja rozmawiała już z kilkoma kandydatami. Są to zarówno "znane twarze", jak i aktorzy nieznani widzom.

O rolę w "Komisarzu Aleksie" starać się mają m.in. Mikołaj Roznerski, Kamil Kula i Lesław Żurek

- Aktorzy rywalizują o główną rolę Komisarza w serialu "Komisarz Alex". Ten sezon teraz na antenie jest ostatnim, w którym gra Krystian Wieczorek. Aktor rozstał się z produkcją, bo dostał rolę w "Komisarz Mama" i na jego miejsce w Aleksie szuka się nowego. Na castingach lub rozmowach z producentem w sprawie tej roli byli: Mikołaj Roznerski, Kamil Kula, Lesław Żurek i kilku nieznanych aktorów - powiedział portalowi informator.

Rola w serialu jest wyjątkowo cenna ze względu na duże zarobki. Dzień zdjęciowy dla aktora odgrywającego główną rolę to nawet 5 tysięcy złotych.

Myślicie, że któryś z tych aktorów zastąpi Krystiana Wieczorka w "Komisarzu Aleksie"?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: TVP